ירפא אותה? | נאפולי מעוניינת ברפא מרין

הבלם הספרדי צפוי לעזוב את ריאל מדריד בעונה הבאה, והקבוצה מדרום איטליה מביעה בו עניין | כל הפרטים

אנטוני קונטה התחיל לעבוד. המאמן האיטלקי שחתם בדרום איטליה, מעוניין בראש ובראשונה להחתים בלם חדש לקבוצה.

בין המועמדים לנאפולי נמצא בלם ריאל מדריד – רפא מרין. השחקן לא צפוי להמשיך בקבוצת נעוריו, ואם נאפולי תרצה את השחקן, מתווה העסקה לא אמור להיות בעייתי. ריאל לא צפויה להערים קשיים במשא ומתן, וכך השחקן יוכל למצוא את דרכו לאיטליה. שווי השוק של השחקן על פי ‘טרנספרמרקט’ עומד על כ-7.5 מיליון אירו, סכום שנאפולי לגמרי יכולה לעמוד בו.

מרין, המתנשא לגובה של 1.91 מטר, גדל בקסטיליה של ריאל מדריד ואף היה קפטן של קבוצת הנוער. בעונה שעברה הוא הושאל לאלאבס ונתן עונה טובה. הציפיות היו כי השחקן יחזור לריאל וישתלב ברוטציה, אך עקב הרצון של ריאל להחתים את לני יורו, ולצד בלמים כמו אלאבה, רודיגר ומיליטאו נראה כי לבלם הספרדי אין כל כך מה לחפש בקבוצת נעוריו, וכי אם הוא רוצה להתקדם בקריירה הוא יהיה חייב לעבור מבירת ספרד.

נאפולי מבחינתה סימנה את עמדת הבלם כיעד מרכזי לחיזוק הקבוצה, ולצד רפא מרין הקבוצה מעוניינת להחתים את אלסנדרו בונג’ורנו, בלמה של טורינו. אלופת איטליה בעונה שעברה איבדה בקיץ את אחד מעמודי התווך שלה, קים מין ג’אה, לבאיירן מינכן. למרות העזיבה של הקוריאני, החליטה הקבוצה לא להחתים בלם נוסף, ונשארה עם מה שהיה לה בסגל. בעקבות כך, הקבוצה מדרום איטליה חוותה עונה לא פשוטה בלשון המעטה, ומאליפות היסטורית היא הדרדרה עד למקום העשירי בליגה, מקום שלא מוביל לאירופה בעונה הבאה. מבחינה הגנתית הקבוצה ספגה 48 שערים בליגה, העשירית בטיבה. ולכן, החליט המאמן החדש של נאפולי כי העדיפות שלו היא להחתים בלם חדש לקבוצה שיישפר את החולייה ההגנתית שלה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן