“יש הרבה אנשים שרואים את הבעיות והם סבלניים” | טן האח מדבר לפני ארסנל

אריק טן האח אינו מתחרט על כניסתו לתפקיד של מנצ’סטר יונייטד למרות העונה הקשה של הקבוצה.

יונייטד במקום השמיני והיא מארחת את ארסנל היום (ראשון) לאחר שניצחה פעם אחת בשבעת משחקי הליגה האחרונים שלה, כולל התבוסה 4-0 ביום שני בקריסטל פאלאס, מה שמעמיד אותה בסיכון לסיים את העונה מחוץ לכל המפעלים האירופיים.

לא משנה היכן יונייטד תסיים בפרמיירליג תהיה לה הזדמנות להגיע לליגה האירופית על כשתפגוש את מנצ’סטר סיטי בגמר הגביע האנגלי בסוף החודש, אבל כל הכשלונות האחרונים בליגה גרמו להרבה מאד אנשים לתהות האם טן האח ראוי להמשיך במועדון, כשחלק מתומכיו (אין הרבה) נוטים להזכיר את ההתחלה של ארסנל שסיימה במקום השמיני בשתי העונות הראשונות של מיקל ארטטה, אבל המועדון האמין בו ותמך בו ומאז התותחנים חזרו אל קרבות הצמרת הגבוהה.

“אני חושב שלאוהדים יש סבלנות, ראית את זה ביום שני”, אמר טן האח. “אני רואה כמה הערות שהם לא ראויות. או שאין להם שום ידע בכדורגל או שאין להם שום ידע על ניהול קבוצת כדורגל או שאין להם את מה שדרוש בכדי לעמוד בזה. אני חושב שיש הרבה אנשים שרואים את הבעיות והם סבלניים”.

המיקום הנמוך ביותר בפרמיירליג של מנצ’סטר יונייטד היה המקום השביעי בעונת -2013/14, העונה הראשונה לאחר פרישתו של סר אלכס פרגוסון.

“זה מועדון ענק ואתה מבין את זה רק שכשאתה נכנס לראשונה, עם כל הדברים שאתה צריך להתמודד”, אמר טן האח. “אבל רציתי לקחת על עצמי את האתגר הזה ולא הייתה לי שנייה אחת בה התחרטתי על ההחלטה הזו. אני ממש שמח להיות כאן”.

הוא הוסיף: “עשיתי את העבודה שלי ובשנה הראשונה הייתי אומר שהקבוצה התגבשה טוב. שיחקנו ברמות שלנו, אולי אפילו קצת מעל. בעונה הזו לא עשינו את העבודה ואני יודע למה, אבל אנחנו עדיין בגמר הגביע האנגלי וזה הישג גדול”.

“הייתה לנו רוח קבוצתית נהדרת – אך לא ביום שני [מול קריסטל פאלאס] וזו הסיבה שהתאכזבתי”, אמר טן האח. “ביום שני הייתי ממש מאוכזב והשחקנים היו מאוכזבים מעצמם, היה כישלון קולקטיבי. בכל שאר המשחקים, נלחמנו אחד למען השני, הראינו רוח קבוצתית טובה, עכשיו לא יכול להיות לי שום ספק לגבי זה”.

האם אריק טן האח ישרוד את העונה המסויטת הזו ויישאר במועדון גם בעונה הבאה? הזמן יגיד.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן