כל הדרכים מובילות לברגאמו | אטאלאנטה מעוניינת בניקולו זאניולו

מחזיקת הליגה האירופית מתחילה לחשוב על חיזוקים לעונה הבאה ומעוניינת להחזיר לאיטליה את הקשר ששיחק בעבר ברומא

אטאלאנטה מצטרפת למרוץ אחרי ניקולו זאניולו. הכחולים שחורים מברגאמו מצטרפים למירוץ אחרי הקשר האיטלקי, כאשר ויאריאל נראתה עד כה כמועמדת הראשית להחתים אותו.

זאניולו, ששיחק העונה במדי אסטון וילה כמושאל מגלאטסראיי, גדל במחלקת הנוער של פיורנטינה אך את הופעת הבוגרים הראשונה שלו עשה במדי ווירטוס אנטלה, כשעלה לשחק בגיל 17 בלבד נגד בנוונטו בסריה ב’. תקופתו הזכורה ביותר של זאניולו הייתה במדי רומא, אליה הגיע אחרי טרייד במסגרתו הוא ודוידה סאנטון הגיעו לזאבים בזמן שראג’ה נאיינגולן עשה את הדרך ההפוכה לקבוצתו של זאניולו דאז, אינטר מילאנו. את עונת 18-19 סיים כשחקן הצעיר המצטיין של הסריה א’, ובמהלך אותה עונה גם כבש צמד נגד פורטו במסגרת שמינית גמר ליגת האלופות וכך הפך לאיטלקי הצעיר ביותר שכובש צמד במפעל. הקריירה של הקשר המוכשר ספגה פגיעה רצינית כאשר הוא נפצע ברצועה הצולבת בברך ימין במשחק מול יובנטוס בעונת 19-20, פציעה שהשביתה אותו ליותר מ-170 ימים בפעם הראשונה, ואת העונה הבאה החמיץ לגמרי בעקבות בפעם השנייה שנפצע באותה הצורה.

בעונות הבאות לא הצליח לחזור לאותה רמת יכולת שהציג בעונת 18-19, ובפברואר 2023 חתם במדי גלאטסראיי הטורקית. כבר מהרגע הראשון זכה בליבם של האוהדים כאשר את המספר שלו (17) בחר לזכרה של אוהדת הקבוצה שנהרגה ברעידת האדמה שהתרחשה בטורקיה, וזכה איתם באליפות ה-37 בתולדות המועדון, אך בהתאם הפסיק לרצות לשחק במדינה הטורקית ולחזור לליגות הבכירות.

העונה הוא עבר בהשאלה לאסטון ווילה אך לא הצליח להטביע את חותמו בקבוצה של אונאי אמרי ואף נפצע בסיום העונה, פציעה אשר גרמה לו לפספס בפעם השנייה את היורו ולא לקחת חלק מנבחרת איטליה. כאמור גם אטאלאנטה וגם ויאריאל נראות כשתי המחזרות הרציניות ביותר לקשר הורסטילי שיכול לשחק בשתי הכנפיים ואפילו כחלוץ אך מתפקד בצורה הטובה ביותר כקשר התקפי. הצהובים מספרד היו הראשונים להגיש פנייה רשמית, אך הכניסה של מחזיקת הליגה האירופית עלולה לטרוף את הקלפים כשחזרה לאיטליה על הפרק והיא מושכת את זאניולו.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן