לא נגמר: ליאור רפאלוב ימשיך במכבי חיפה לעונה נוספת

הקפפטן ממשיך לעונה נוספת במדים הירוקים | כל הפרטים

ליאור רפאלוב חזר בקיץ האחרון לקבוצת נעוריו מכבי חיפה, למה שהייתה אמורה להיות עונת פרישה בירוק. אלא שעומסים, פציעות ועזיבות של שחקני מפתח במועדון – הובילו את רפאלוב חזרה לקדמת הבמה. הקשר הוותיק הפך להיות אחד השחקנים הכי חשובים בעונה הנוכחית של מכבי חיפה, אם לא החשוב ביותר. רפאלוב, שהוביל את הקבוצה בקמפיין האירופאי ההיסטורי ובקאמבק האדיר בליגה, הפך לקפטן הקבוצה וכיום הוא שחקן משמעותי בהרכב הירוק.

היום(רביעי) הודיעה מכבי חיפה כי ההצלחה משתלמת וכי ליאור רפאלוב ימשיך במועדון גם בעונה הבאה – עונת 2024/25.

בהודעת המועדון נכתב: “ירוק לעונה נוספת. קפטן הקבוצה, ליאור רפאלוב, סיכם לעונה נוספת בקבוצה ויהיה ירוק גם ב-2024/25. ליאור, שגדל במועדון וממנו גם יצא לקריירה אדירה באירופה, חזר כזכור בתחילת העונה הביתה וחזר גם להיות בורג משמעותי בהצלחות הקבוצה”.

השחקן עצמו אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה כי: “אני מאוד שמח להמשיך במקום שהוא בית עבורי ולהמשיך לשחק במועדון בו גדלתי. זה עושה אותי גאה. תודה רבה על האמון של ההנהלה והצוות. יש לנו משימות העונה וכל כולי מרוכז בהן”.

המנהל המקצועי של מכבי חיפה, גל אלברמן, התייחס גם כן להארכת החוזה של רפאלוב: ” “שמחים מאוד וגאים להודיע על הארכת הסכמו של ליאור רפאלוב בעונה נוספת. ליאור שב הביתה אחרי 12 שנה ומרגיש כאילו מעולם לא עזב. אנו מאחלים לליאור שימשיך להוביל ולהצליח במדי הקבוצה וכמובן זכייה בתארים וצבירת חוויות בלתי נשכחות. אוהבים אותך מאוד ליאור”.

גם מנכ”ל המועדון, איציק עובדיה, התייחס להארכת החוזה, ואמר: “ליאור שחקן מוביל, שלצד היכולת המקצועית מוכיח מנהיגות ואישיות התואמת את רוח המועדון. מבחינת המועדון אין צורך להמתין למימוש אופציה כזו או אחרת ואנחנו שמחים להודיע על הארכת ההסכם. ליאור הוכיח כי הוא ראוי לזה. בהצלחה ליאור”.

העונה הבאה תהיה ככל הנראה העונה האחרונה עבור רפאלוב, ובסיומה הוא צפוי לפרוש ממשחק פעיל. על פי ההערכות, לאחר הפרישה יוצע לרפאלוב להשתלב במכבי חיפה בתפקיד מקצועי.

רפאלוב, שיחגוג בחודש הבא 38, חזר בקיץ האחרון למכבי חיפה לאחר 12 שנים בבלגיה. בתחילת העונה הוא עוד עלה מהספסל אך ככל שהעונה התקדמה הוא הפך לשחקן הרכב מובילים ולאחד החשובים בסגל של מסאי דגו. בסך הכל העונה בליגה רפאלוב כבש שישה שערים ובישל עוד שבעה ב-23 משחקים. יש לו עוד 15 הופעות במפעלים השונים אך בהם הוא רשם בישול אחד. כעת, כאמור, הקפטן – ממשיך בירוק!

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן