לא רוצים לבוא | אוליבר גלסנר סירב לבאיירן מינכן

מאמנה של קריסטל פאלאס החליט להישאר באנגליה, בקבוצה הגרמנית מדברים עם הנזי פליק ושוקלים להשאיר את טוכל | כל הפרטים

באיירן מינכן לא מצליחה למצוא מאמן לעונה הבאה.

אחרי שכבר סורבה בידי מספר מאמנים, הקבוצה הגרמנית הביעה עניין בימים האחרונים במאמנה קריסטל פאלאס – אוליבר גלסנר, אך האוסטרי החליט להישאר בקבוצה הלונדונית. לפי ה’בילד’, באיירן מינכן הייתה מוכנה לשלם פיצוי של 18 מיליון יורו לקבוצה האנגלית, בעוד הבעלים של קריסטל פאלאס דרש לא פחות מ-100 מיליון יורו כדי לשחרר את גלסנר.

גלסנר הודה שהוא מאושר ב-‘סלהרסט פארק’, אצטדיונה הביתי של פאלאס, אחרי שהשפיע מאוד מאז מונה למאמן הקבוצה של ה-‘איגלס’ בפברואר.

‏מנכ”ל קריסטל פאלאס, פיל אלכסנדר, אמר כי המאמן האוסטרי יישאר במועדון למרות ההתעניינות מצד באיירן מינכן.‏ עם זאת, האוסטרי לא דיבר באופן רשמי עם באיירן על האפשרות לקחת את המשרה בעונה הבאה.

‏גלסנר, בן ה-49, מונה בחודש פברואר כמאמנה של פאלאס בחוזה עד יוני 2026. עד כה הוא הרשים בתקופה הקצרה שלו במועדון, עם חמישה ניצחונות בשישה משחקי פרמייר ליג האחרונים.‏ ‏הניצחון בשבת האחרונה על וולבס הקפיץ את את פאלאס למקום ה-12 בטבלה, כשנותר עוד משחק אחד עד לסיום העונה.

‏מאז משחקו הראשון של גלסנר בפברואר, רק מנצ’סטר סיטי (תשעה ניצחונות, 29 נקודות) וארסנל (תשעה ניצחונות, 28 נקודות) ניצחו יותר משחקים והשיגו יותר נקודות בפרמייר ליג מאשר קריסטל פאלאס (שישה ניצחונות, 21 נקודות).‏

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן