לבנה נוספת לקיר | וולדמר אנטון חתם בדורטמונד

הבלם עבר היום (שני) באופן רשמי לסגנית אלופת אירופה.

רכש חדש לסגנית אלופת אירופה, וולדמר אנטון חתם היום (שני) באופן רשמי בבורוסיה דורטמונד. הבלם הגרמני יחליף את מאטס הומלס שעזב את הצהובים בתחילת חלון העברות עם סיום חוזהו.

הקבוצה הגרמנית שילמה את סעיף השחרור שלו משטוטגרט על סך 22.5 מיליון אירו. השחקן חתם במדי ‘השוורצגלבן’ לארבע עונות עד 2028. הבלם בן ה-27 צפוי להיות בורג חשוב מאוד בסגל של דורטמונד. גם באייר לברקוזן ניסתה לפתות את הבלם עם משכורת דומה, אבל אנטון בחר בסופו של דבר להגיע לדורטמונד.

אנטון חווה עם שטוטגרט עונת שיא, כאשר לראשונה מאז זכתה באליפות בעונת 2006/7, שבה לליגת האלופות. אנטון היה אחד השחקנים החשובים ביותר בסגל של שטוטגרט, והעונה המוצלחת שלו הובילה לזימונו לסגל של גרמניה ביורו. כעת, אחרי שגרמניה סיימה את דרכה בטורניר, אנטון התפנה לעבור את הבדיקות הרפואיות ולחתום בדורטמונד.

מהצד השני, דורטמונד סיימה את העונה הקודמת ברגשות מעורבים. מצד אחד בליגה הם נחלו אכזבה וסיימו במקום החמישי בלבד, ומצד שני הגרמנים עשו קמפיין סנסציוני בליגת אלופות שהסתיים במפח נפש גדול מאוד בדמות הפסד בגמר ליגת אלופות לריאל מדריד.

למרות שסיימו במקום החמישי, בזכות ההישגים של הגרמניות בליגות האירופיות, הבונדסליגה קיבלה נציגה נוספת בליגת אלופות, ודורטמונד תפסה את הכרטיס החמישי של הגרמנים. כעת דורטמונד מכינה את עצמה לעונה הבאה בתקווה להחזיר סוף סוף את האליפות לאחר שלוש עשרה שנים בלעדיה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן