למרות האיומים: פנרבחצ’ה החליטה להישאר בליגה הטורקית

אמש נערכה ישיבת הנהלה בקבוצה הטורקית, בסיומה התקבלה ההחלטה להישאר בליגה המקומית למרות האירועים הקשים מהמשחק נגד טרבזנוספור.

עלי קוץ’, נשיא מועדון הפאר הטורקי פנרבחצ’ה, הודיע היום (רביעי) כי הקבוצה החליטה להישאר בליגה הטורקית, וכי הוחלט לוותר על אופציית המעבר לליגה אחרת באירופה.

כזכור, ב-17 במרץ, במשחק שנערך אצטדיון פרפרה פארק בטרבזון, פנרבחצ’ה ניצחה בדקה ה-87 משער של באטשואיי. עם שריקת הסיום, מאות אוהדי טרבזונספור פרצו למגרש, חלקם היו גם עם חפצים חדים, וניסו להכות את שחקני פנרבחצ’ה. לאחר האירועים הקשים, הנהלת הקבוצה הודיעה כי היא תערוך ישיבת חירום ב2 באפריל לגבי הישארות בליגה, או מעבר אפשרי לליגה אחרת באירופה.

יממה לאחר המשחק, כינס נשיא המועדון, עלי קוץ’, מסיבת עיתונאים בנושא. קוץ’ התפטר מתפקידו כנשיא קרן איגוד המועדונים, ויצא בביקורת חריפה כלפי ההתאחדות והמדינה:  “אם צריך, נרד לליגה הנמוכה ביותר. נמות יום אחד ולא נמות כל יום. ההתאחדות הייתה צריכה להגיד שהמשחק לא צריך להימשך. אנחנו מכירים את הכוח הפוליטי והבירוקרטי של היריבה, יכול להיות שבהתאחדות היססו. הכישלון הוא של האחראי הגדול ביותר לאירוע. זה יצא משליטה. היחס שפנרבחצ’ה קיבלה במדינה הזו אינו מקובל. כולם יודעים מה עברנו”.

לאחר הישיבה אמש, עלי קוץ’ עידכן את אלפי חברי המועדון שהגיעו אמש לאצטדיון כי הקבוצה החליטה להישאר בליגה הטורקית, וכי הרעיון של מעבר לליגה אחרת ירדה, לפחות כרגע, מעל הפרק: “בכל מפגשי ההנהלה שלנו האופציה הפחות מועדפת על הרוב הייתה לוותר על הישארות בליגה הטורקית. הסיבה מדוע המעבר פחות רצוי הוא שנצטרך להתמודד בליגה אחרת נמוכה יותר עם אותן בעיות כמו שאנחנו עוסקים פה. אנחנו מורידים את האופציה הזו מהשולחן עד סוף העונה כרגע”.

קבוצת הפאר הטורקית תחזור כבר היום למשחק ליגה לא פשוט נגד אדאנה דמירספור, ותקווה לנצח ולהחזיר את הפער מגלאטסראיי הראשונה לשתי נקודות.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן