מאמן אינטר אישר: “טארמי חתם בקבוצה”

סימאונה אינזאגי חשף בראיון כי הכוכב האיראני כבר חתום באינטר | כל הפרטים

🚨מהדי טארמי, כוכבה האיראני של פורטו, יגיע בקיץ הקרוב לאינטר מילאנו.

מאמנה של אלופת איטליה, סימונה אינזאגי, חשף אמש בראיון כי טארמי כבר חתם בקבוצה, וכי הוא יגיע כבר בקיץ הקרוב: ” כן, החתמנו את מהדי טארמי בהעברה חופשית מפורטו. הוא שחקן חשוב ברמה הבינלאומית, הוא כבש הרבה שערים ואנחנו מאוד מרוצים מהמהלך הזה. אנחנו צריכים להגדיל את מספר שחקני ההתקפה שלנו, נצטרך להביא עוד רוטציות. בוודאות יהיה לנו סגל חזק יותר ורחב יותר”.

כזכור, כבר בחודש אפריל דווח כי טארמי סגר את כל תנאיו באינטר, וכי הוא יגיע לקבוצה בהעברה חופשית בקיץ הקרוב.

על פי ההערכות, החוזה של טארמי באינטר יהיה לשנתיים, כלומר עד לקיץ 2026. בנוסף, החוזה יהיה עם אופציית הארכה לעונה נוספת, כך שהוא יוכל להימשך עד 2027. שכרו של טארמי באינטר יעמוד על 3.5 מיליון יורו בעונה.

טארמי כבר היה על הרדאר של אינטר עוד מהקיץ שעבר. לאחר הכישלון המקצועי עם רומלו לוקאקו ובמהלך החיפושים של ה’נראזורי’ אחרי חלוץ חדש, אך לבסוף אינטר העדיפה לצרף את מרקו ארנאוטוביץ’ מבולוניה, בעיקר בגלל העלויות הנמוכות יותר. בנוסף, טארמי היה על סף מעבר בקיץ האחרון ליריבה העירונית של אינטר – מילאן, אך העסקה קרסה ביום האחרון של חלון ההעברות, והכוכב האיראני נשאר בפורטו.

חוזהו של טאמי נגמר כאמור בקיץ הקרוב – וכך תזורז הגעתו של טארמי לאינטר מילאנו, שידועה באהבתה להחתמת שחקנים חופשיים בזכות החזון של המנהל המקצועי שלה – ג’וזפה “בפה” מארוטה.

טארמי, בן ה-31, שיחק העונה ב-31 משחקים במדי אינטר בכל המסגרות. הוא כבש תשעה שערים והוסיף עוד 6 בישולים. הוא הגיע לפורטו לפני 3.5 שנים, בקיץ 2020, ומאז הוא הפך לאחד השחקנים החשובים במועדון. בסך הכל, ב99 הופעות כבש טארמי 61 שערים לזכות פורטו. הוא הוביל את הקבוצה הפורטוגלית בעונת הדאבל ב21/22, תוך כדי שהוא כובש צמד בגמר הגביע הפורטגלי. הוא זכה פעם נוספת בגביע ופעם אחת ב”סופר קאפ” הפורטוגלי. יש לו גם 68 הופעות בינלאומיות במדי נבחרת איראן.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן