מגן על הבירה | קיילב ווילי בדרך לצ’לסי

המגן השמאלי האמריקאי של אטלנטה יונייטד בדרך לכחולים מבירת אנגליה בחוזה עד 2031 | כל הפרטים

לקראת חתימתו של קיילב ווילי על חוזה רשמי בצ’לסי, עד שנת 2031, צ’לסי ממשיכה בקו שלה בחלון העברות הנוכחי.

המגן האמריקאי הצעיר של אטלנטה יונייטד עתיד לחתום במועדון האנגלי תמורת 8.5 מיליון פאונד, בנוסף לאחוזים ממכירה עתידית. קיילב מצטרף לשמות נוספים של שחקנים צעירים אשר הגיעו לצ’לסי בקיץ האחרון, וביניהם ראנטו וייגה, הקשר בן ה-20 של ספורטינג ליסבון, מארק גיו, חלוצה הצעיר של ברצלונה, אסטאבאו הברזילאי ושמות נוספים.

קיילב החל את הקריירה שלו באקדמיה של אטלנטה יונייטד מה-M.L.S, ואת ההזדמנות הראשונה בבוגרים הוא קיבל בשנת 2022. ווילי מתפקד בעיקר כמגן שמאלי, אך מסוגל לשחק גם כקיצוני שמאלי וקשר שמשחק על כל הקו. בעונתו הראשונה בקבוצה הבוגרת של אטלנטה יונייטד שיחק האמריקאי ב-26 משחקי ליגה, בהם כבש שער אחד ובישל אחד נוסף.

בעונתו השנייה במועדון שותף קיילב ב-36 משחקים בכל המסגרות, בהם כבש 4 שערים ובישל 4 נוספים, בעיקר מעמדת הקשר השמאלי. בעקבות היכולות הטובה אותה הציג לאורך העונה, זומן קיילב לנבחרת הבוגרת של ארה”ב, ואף זכה להזדמנות כששותף בצמד משחקי ידידות מול נבחרות מקסיקו וסלובניה.

לאורך העונה הנוכחית שיחק המגן ב-22 משחקים בהם תרם 3 שערים. קיילב וקבוצתו ממוקמים במקום ה-10 בליגה האמריקאית, 22 מחזורים אל תוך העונה.

נדמה כי עם הגעתו של אנצו מרסקה לעמדת המאמן, צ’לסי חווה שינוי בגזרת הרכש. כיום, בניגוד לחלוני העברות אחרים, הקבוצה מתמקדת דווקא בכוכבים צעירים שטרם מימשו את מלוא הפוטנציאל שלהם, במקום לשפוך כסף רב על שחקנים מוכחים, בתקווה שאלו יצליחו להוביל את הקבוצה להישגים רבים בעתיד.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן