מילאן מעוניינת ברכישתו של יוסוף פופאנה

הרוסונרי מעוניינים לחזק את האמצע ולרכוש את קשרה של מונאקו | כל הפרטים

לאחר מינויו של פאולו פונסקה לעמדת המאמן, מילאן מעוניינת לחזק את האמצע.

על פי מספר דיווחים, הקבוצה האיטלקית רוצה לרכוש את יוסוף פופאנה, קשרה הצרפתי של מונאקו. פופאנה הוא היעד המרכזי של הרוסונרי לקישור, בנוסף לקרני צ’וקוואמקה, קשרה של צ’לסי. מונאקו מבקשת 25 מיליון יורו על הקשר הצרפתי, אך מילאן מעוניינת להוציא בין 15 ל-18 מיליון יורו. לפופאנה נותרה שנה אחת בלבד בחוזהו, ובמילאן חושבים שבעקבות כך הקבוצה הצרפתית תתרצה גם לסכומים נמוכים יותר.

פופאנה גדל במחלקות נוער של קבוצות מפריז, עד שהצטרף לשטרסבורג בגיל 18. במדי שטרסבורג, פופאנה עשה את הופעת הבכורה בקריירת הבוגרים ויחד עם הקבוצה זכה בגביע הליגה הצרפתית. פופאנה ערך בסך הכל 41 הופעות בשטרסבורג בשתי עונות, עד המעבר ב-2020 למונאקו. במדי הקבוצה מהנסיכות, פופאנה רשם 175 הופעות בהן הבקיע 7 שערים ובישל 15 נוספים, כאשר את רוב משחקיו הוא שיחק מעמדת הקשר האחורי. בנוסף למשחקיו בקבוצות, פופאנה חלק מנבחרת צרפת כבר כמעט שנתיים, כאשר הוא הגיע עם הנבחרת לגמר גביע העולם ב-2022. הוא גם זומן ליורו המתרחש כרגע בגרמניה, בו רשם עד כה 11 דקות ב-2 משחקים מהספסל. סך הכל במדי הנבחרת, פופאנה רשם 20 הופעות, בהן הוא הבקיע 3 שערים.

לאחר דיווחים על כך שמילאן מעוניינת בחיזוק לעמדת החלוץ והחתמתו של אלכס חימנז המגן הימני, גם הקשר הצרפתי מצטרף לרשימת הרכש של הרוסונרי לחיזוק הקישור לעונה הבאה על מנת שיצטרף לבנאסר, מוסא, אדלי, פובגה, ריינדרס ולופטוס צ’יק.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן