ממשיך בצהוב: ניר ביטון האריך חוזה במכבי תל אביב

יומיים לפני פתיחת האימונים, הבלם הוותיק חתם על חוזה חדש | כל הפרטים

ניר ביטון ממשיך במכבי תל אביב.

הבלם הוותיק, בן ה-32, האריך הערב (ראשון) רשמית את חוזהו במועדון, והוא יישאר בצהוב לעוד שנה אחת עם אופציית הארכה לשנה נוספת. האופציה על ביטון לעונה הנוספת תמומש אוטומטית במקרה שביטון ישותף בלפחות 70% ממשחקי הקבוצה בעונה הקרובה, או אם וכאשר במועדון הצהוב יחליטו לממש אותה.

ביטון, שהצטרף למכבי תל אביב לפני כשנתיים, בקיץ 2022, הפך בעונה האחרונה לשחקן רוטציה בסגל של רובי קין. הבלם ערך בעונה החולפת 19 הופעות בכל המסגרות, בהן הוא לא כבש או בישל. בסך הכל יש לביטון 48 הופעות במדי מכבי תל אביב.

בחודש דצמבר האחרון ביטון נפצע קשה בברכו, פציעה שהשביתה אותו למשך שאר העונה. השחקן התאושש והוא צפוי לקחת חלק כבר באימון הפתיחה שייערך ביום שלישי הקרוב.

ביטון קיצץ בלא מעט משכרו, שעמד על 400 אלף יורו בשנה, והוא ירוויח כ-250 אלף יורו בעונה הקרובה.

השחקן עצמו אמר לאחר החתימה הרשמית כי: ”לאחר תקופה מאתגרת ברצוני להודות למועדון שתמך בי לאורך כל הדרך ולצוות הרפואי והפיזיולוגי שליווה אותי במהלך השיקום. אני מחכה כבר לחזור ולעבוד קשה באימונים עם כל חברי לקבוצה כדי שאוכל לחזור ולעשות את מה שהתגעגעתי אליו כל כך – לשחק לעיני האוהדים בבלומפילד”.

ביטון יהיה השחקן החמישי בסגל הצהוב שמקבל הארכת חוזה בקיץ הנוכחי, לאחר שהמועדון כבר הודיע על הארכת חוזיהם של אופיר דוידזאדה, דן ביטון, גבי קניקובסקי ואבישי כהן.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן