ממשיכה לחשוב רחוק: ארסנל האריכה חוזה לשחקן נוסף

התותחנים הודיעו היום על הארכת חוזהו של טאקהירו טומיאסו עד לשנת 2026 | כל הפרטים

העונה הנוכחית בפרמייר ליג רחוקה מלהסתיים, אבל ארסנל ממשיכה בהכנות לעונה הבאה. אחרי שבשבוע שעבר הודיעו ה’תותחנים’ על הארכת חוזהו של בן ווייט, הודיעו היום התותחנים על הארכת חוזה נוספת לאחד הכישרונות המבטיחים בקבוצה – טאקהירו טומיאסו.

החוזה הקודם של טומיאסו היה בתוקף עד לסוף העונה הבאה, אלא שכעת החליטו בארסנל להאריכו עד לסוף שנת 2026, עם אופציית הארכה בשנה נוספת. טומיאסו חתם היום רשמית על החוזה החדש.

טומיאסו, בן ה-25, הצטרף לארסנל לפני כשנתיים וחצי, באוגוסט 2021, לאחר שה’תותחנים’ שילמו עבורו 18.5 מיליון יורו לבולוניה מהסרייה א’. בשנתיים וחצי בארסנל הספיק טומיאסו לרשום 73 הופעות בכל המסגרות, כשהוא משחק במגוון תפקידים בחוליית ההגנה של ארסנל. עד כה העונה הוא שותף ב20 משחקים בכל המסגרות, כבש שער אחד ובישל עוד שלושה.

המנהל הספורטיבי של ארסנל, אדו, אמר לאחר החתימה על החוזה החדש כי: “אנחנו מאוד נרגשים לקבל את טומי איתנו לעוד שנים רבות. יש לו איכויות ענקיות על המגרש ומחוצה לו, והוא מציע כל כך הרבה כוח ואיכות לסגל שלנו. טומי הוא מקצוען, וזה נהדר שהוא ימשיך למלא תפקיד חשוב בשנים הקרובות”.

מאמן ארסנל, מיקל ארטטה, הוסיף כי: “אנחנו כל כך שמחים שטומי יישאר איתנו גם בעתיד. יחד עם היכולת והכוח הטבעיים שלו, הגישה, המנטליות והערכים של טומי הם מהשורה הראשונה. טומי אהוב על כולם והוא הפך לחלק בלתי נפרד מהקבוצה מאז שהוא הצטרף אלינו. הדרך שבה הוא מתאמן, עם הרצון והנחישות שלו להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמו בכל יום, מעוררת הערצה. אנו מצפים להמשיך לעבוד עם טומי בשנים הבאות”.

השחקן עצמו אמר לאחר החתימה כי: “אני כל כך שמח להאריך את החוזה שלי, ארסנל היא המועדון הטוב בעולם. זה חלום לשחק במועדון הזה. כשאני על המגרש אני מרגיש את האהבה והאנרגיה מהאוהדים. אנחנו קשורים הרבה, אז אני רוצה להחזיר להם משהו. אני משחק עבור ארסנל, וזה אומר שאני משחק עבור אוהדי ארסנל. זו הסיבה שאני מקדיש את חיי למועדון הזה ולאוהדים. אני רוצה להחזיר להם משהו. החיבור בין שחקנים לאוהדים הוא ברמה אחרת וזה הופך אותו למיוחד יותר”.

טומיאסו התחיל את הקריירה שלו בעיר הולדתו בקבוצת ‘אביספה פוקואוקה’. שם הוא שיחק גם במחלקות הנוער וגם בקבוצת הבוגרים, בה הוא רשם 45 הופעות. בחודש ינואר 2018, עבר טומיאסו לאירופה, וחתם במועדון הבלגי סינט-טרוידן. בבלגיה הוא נבחר לשחקן העונה של המועדון בעונת 2018/19. ביולי 2019, חתם טומיאסו בבולוניה, והפך לשחקן קבוע בהגנה שלהם. הוא רשם 63 הופעות במהלך שתי העונות שלו בקבוצת הסרייה א’. באוגוסט 2021, הצטרף טומיאסו לארסנל, לאחר שהתותחנים שילמו עבורו 18.5 מיליון יורו לבולוניה. בשנתיים וחצי בארסנל הספיק טומיאסו לרשום 73 הופעות בכל המסגרות, כשהוא משחק במגוון תפקידים בחוליית ההגנה של ארסנל. עד כה העונה הוא שותף ב20 משחקים בכל המסגרות, כבש שער אחד ובישל עוד שלושה. בנוסף, טומיאסו הוא שותף קבוע בנבחרת יפן, והוא רשם עד כה 41 הופעות במדי ארצו. הוא גם לקח חלק במשחקים האולימפיים בקיץ 2021.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן