מסתבך: סנדרו טונאלי מואשם שוב בעבירות הימורים

השחקן האיטלקי מואשם על ידי ההתאחדות האנגלית בהימורים לא חוקיים על משחקים | כל הפרטים

ההתאחדות האנגלית הודיעה היום (חמישי) כי הקשר האיטלקי סנדרו טונאלי הפר את תקנות ההימורים שלה מספר רב של פעמים, כשהימר על משחקים בין ה-12 באוגוסט ל-12 באוקטובר בשנה שעברה. על פי ההודעה, טונאלי הימר לא פחות מ-50 מקרים שונים לאחר המעבר שלו לניוקאסל מהפרמייר ליג. על פי הודעת ההתאחדות, על טונאלי להגיב לאישומים עד ה-5 באפריל, כאשר צפוי להיפתח נגדו הליך בסיומו הוא יוכל למצוא את עצמו מורחק שוב.

קבוצתו של טונאלי, ניוקאסל יונייטד, מסרה הצהרה לאחר ההודעה הרשמית של ההתאחדות:  ניוקאסל מכירה באישום בגין התנהגות בלתי הולמת שקיבל סנדרו טונאלי בגין הפרות לכאורה של כללי ההימורים של ההתאחדות לכדורגל האנגלית. סנדרו גם ממשיך לשתף פעולה בכלל החקירות הרלוונטיות, וזוכה לתמיכה מלאה של המועדון. בשל תהליך מתמשך זה, סנדרו וניוקאסל יונייטד אינם יכולים לספק תגובה נוספת בשלב זה”.

‏כזכור, בחודש אוקטובר האחרון הוטל על טונאלי עונש הרחקה של 18 חודשים על ידי הרשויות האיטלקיות, אך לאחר מכן העונש הופחת בעשרה חודשים לשמונה חודשי הרחקה בלבד. ההפחתה בעונש הגיעה לאחר שטונאלי הסכים להיכנס לטיפול בבעיית ההימורים. הוא הואשם על ידי ההתאחדות האיטלקית ופיפ”א בגין הפרת חוקי ההימורים באיטליה, לאחר שהימר על משחקים בעודו משחק במילאן‏‏. בנוסף לעונש ההרחקה נקנס טונאלי ב-17 אלף ליש”ט.‏ ‏בשימוע שנערך בזמנו בהתאחדות לכדורגל האיטלקית בטורינו, הודה טונאלי כי הוא הימר על מילאן כדי לנצח משחקים.‏‏ סוכנו, ג’וזפה ריסו, אמר כי לשחקן יש התמכרות להימורים, וכי אם טונאלי לא היה משתף פעולה – הוא היה יכול להיות מושעה לתקופה של עד שלוש שנים.

1 תגובה
  1. כפיר כותב

    מה עובר עליו ?
    מי ישמע חסר לו כסף…

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן