מפתיע: שיתוף הפעולה של אולטראס אינטר וקניה ווסט

שיתוף הפעולה בין ארגון האוהדים החזק לראפר האמריקאי שגרם למספר הרמות גבה בעולם הכדורגל.

מזה עשרות שנים שה’אולטראס’ של אינטר מילאנו הם מהוותיקים ומהגדולים באירופה. האוהדים המסורים של אינטר ממלאים תפקיד מפתח בכל משחק בסן סירו, ומייצרים פעם אחר פעם תצוגות עידוד שעוזרות לדחוף את הקבוצה שלהם. אוהדי האולטראס של אינטר מורכבים מ-7 ארגוני אוהדים שונים, וכולם יחד מאוגדים תחת השם ‘קורבה נורד’.

כעת, נראה כי אוהדי ה’אולטראס’ מצאו גם תפקיד מחוץ למגרש. ה’קורבה נורד’ חברו לראפר האמריקאי קניה ווסט, והם לקחו חלק בשני שירים באלבום החדש שלו. האלבום החדש, שיצא לשירותי הסטרימינג לפני ארבעה ימים, הוא האלבום הראשון מתוך שלושה של שיתוף פעולה בין ראפרים קניה ווסט וטיי דולה סיין. הפרוייקט, שנקרא “¥$”, כולל בתוכו שלושה אלבומים, כשהשניים אחרים צפויים לצאת כבר בחודשים הקרובים.

ה’קורבה נורד’ קיבלו קרדיט על שני שירים מהאלבום החדש של ווסט, זאת לאחר שהם ביצעו קריאות וקולות ליווי במהלך השירים. אוהדי ה’נראזורי’ השתתפו בשנים מהשירים באלבום החדש, בשיר “stars”, ובשיר “Carnival”. בקרב ארגוני האוהדים באיטליה יש לא מעט צחוק על האולטראס של אינטר בעקבות סביב הסיפור הזה, כשהטענה המרכזית היא התמסחרות מוחלטת של מי שאמורים להיות ארגון אוהדים.

לא ברור כמה קיבלו אוהדי אינטר על ההשתפות באלבום של ווסט – אבל אין ספק שמדובר בלא מעט כסף. דרך יצירתית להכניס כסף לארגון האוהדים.

אגב, זו לא הפעם הראשונה בה ווסט מחבר את עולם הכדורגל לשירים שלו. בשיר שהוציא ווסט בשנת 2021 הוא כלל רפרנס לכוכב הכדורגל ליאו מסי. בסוף השיר, שנקרא “Off the Grid”, כלל ווסט מספר שורות של מחווה לליאו מסי: “אני מדבר עם אלוהים כל יום, זה התחביב שלי, הם משחקים כדורגל בחצר האחורית שלי, אני חושב שאני רואה את מסי”.

אוהדי אינטר מלווים את קבוצתם כבר עשרות שנים. ארגון האוהדים הראשון הוקם כבר בשנת 1969, ואחריו הוקמו עוד שישה ארגונים שיחד יוצרים את ‘קורבה נורד’. בשנת בתחילת שנות ה-2000, התקופה הקשה של המועדון, נקשר שמם של האולטראס במספר אירועים אלימים שבוצעו כמחאה על התנהלות הקבוצה. בין היתר הם זרקו בקבוק תבערה על אוטובוס הקבוצה, השליכו קטנוע מהקומה השנייה ביציע אחרי הפסד בדרבי, זרקו בקבוק תבערה על מסעדה של שחקן הקבוצה לאחר שלטענתם הוא לא השקיע מספיק באימונים ולא הביע נאמנות למועדון.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן