מרקו בלבול סיכם כמאמן מכבי נתניה

בעקבות סיום עבודתו של גיא צרפתי, מכבי נתניה סיכמה עם המאמן מרקו בלבול שימשיך להוביל את הקבוצה עד סוף העונה עם אופציה לעונה נוספת - במקרה של הישרדות בליגה.

המאמן מרקו בלבול שסיכם במכבי נתניה לפני דקות ספורות, מגיע אליה לאחר שאימן לאחרונה בהודו את קבוצת נורת’איסט יונייטד ושימש גם כעוזרו של אברם גרנט בנבחרת זמביה.

מרקו בלבול הוא מאמן עם רזומה בליגת העל וגם מחוץ לה, אשר אימן בליגה הבכירה את את בני סכנין (שתי קדנציות), מכבי פ”ת וגם זכה לעונה מוצלחת למדי עם מכבי חיפה בעונת 2019/20 – מה שזכור כעונה שהשאירה בסיס טוב לברק בכר, שהביא לימים 3 אליפויות והופעה שלישית של הירוקים בשלב הבתים של ליגת האלופות (2022/23).

בלבול גם אימן את הפועל ב”ש בלאומית בעונת 2006/07 וזכה להעביר קדנציה בת שנתיים (2016-18) בנבחרת הצעירה של ישראל. את דרכו המאמן החל כעוזר מאמן במכבי חיפה (הקבוצה האחרונה שאימן בישראל) וגם בתפקיד הזה עבר במספר תחנות כמו: מכבי ת”א בעונת 2008/09 (היה עוזרו של רן בן-שמעון), פרטיזן בלגרד בעונת 2011/12, טרו סאסאנה (תאילנד), נבחרת ישראל (ואף גם היה מאמן זמני) ואפילו במכבי נתניה בעונת 2006/07. בחו”ל המאמן הדריך את קבוצת נורת’איסט יונייטד שגם אותה אימן אברהם גרנט.

מכבי נתניה הוציאה הודעה לתקשורת:

מועדון הכדורגל מכבי נתניה שמח להודיע כי המאמן מרקו בלבול סיכם עם המועדון כמאמנה החדש של הקבוצה, אנו מאחלים למרקו בהצלחה בתפקיד.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן