מתחזקת: ביתר ירושלים עם רכש כפול

אחרי שבוע לא פשוט בבירה – בית”ר ירושלים מצרפת לסגל רכש כפול.

השחקן הראשון שחתם היום בבית”ר הוא שחקן הכנף הגיאורגי ניקה חורחלי. כפי שפרסמנו אתמול, חורחלי מגיע לישראל מצ’קאלטובו הגאורגית – ממנה הוא הושאל עד סוף העונה. השחקן עבר היום בהצלחה את הבדיקות הרפואיות, והוא יצטרף מיידית לסגל הקבוצה.

חורחלי מתופקד בעיקר בכנף הימנית, כשרגל שמאל היא הרגל החזקה שלו. עוד על הרכש החדש של בית”ר תוכלו למצוא כאן.

ניקה חורחלי במדי בית”ר ירושלים(קרדיט: האתר הרשמי של בית”ר).

שעתיים לאחר מכן, הודיעה הקבוצה על החתמה נוספת. הבלם הבולגרי, פלמאן גלאבוב, חתם בקבוצה מהבירה עד סוף העונה. הבלם בן ה28, שוחרר בתחילת השבוע ממכבי נתניה, והיום הוא השלים את המעבר שלו לבירה. כבר תקופה ארוכה שבית”ר ירושלים חיפשה בלם זר לסגל, ובעקבות המלחמה והתקציב הלא גבוה – היא לא הצליחה למצוא אחד כזה. גלאבוב כבר משחק בישראל שנתיים, והוא מכיר את ליגת העל מצויין.

גלאבוב החל את הקריירה שלו בליטקס לובץ’ בה הוא שיחק כ-3 עונות. לאחר מכן שיחק גלאבוב גם בצסק”א סופיה הבולגרית ובוליקו טרנובו. לפני כשנתיים, בינואר 2022, חתם גלאבוב במכבי נתניה ובמדיה הוא ערך 45 הופעות. היום, כאמור, הוא חתפ בביתר ירושלים עד לסיום העונה, עם אופציה לעונה נוספת. למרות השיחרור ממכבי נתניה, בביתר לר מתרגשים ואומרים כי הבלם לא התאים למכבי נתניה בגלל סגנון המשחק שלה, וכי הוא יתאים לסגנון המשחק השונה שיש לביתר.

בעקבות הגעתו של גלאבוב – הבלם הוותיק אוראל דגני התבקש למצוא קבוצה חדשה. דגני ערך היום שיחה עם המאמו גל כהן בה הובהר לו כי הוא לא בתוכניות של הקבוצה, וכי הוא מתבקש למצוא קבוצה חדשה עד לתום חלון ההעברות בעוד יומיים. אם לא יימצא קבוצה חדשה – דגני יישב מחוץ לסגל עד לסיום העונה. הסיבה להוצאתו מהסגל היא שלדגני יש סעיף בחוזה לפיו אם הוא משחק ב60 אחוז ממשחקי הקבוצה – החוזה מתארך אוטומטית לעונה הבאה. בביתר לא בונים על דגני מקצועית – ולא היו רוצים לראות אותו במועדון גם בעונה הבאה, ולכן הם לא יביאו לו להיות בסגל עד לסיום העונה.

בנוסף, ביתר ירושלים הגיעה היום לסיכום עקרוני על צירופו של החלוץ הצעיר רועי בן שמעון. בן שמעון, משחק בהפועל כפר סבא מתחתית הליגה הלאומית. החלוץ הצעיר גדל בבני יהודה ועלה לקבוצה הבוגרת ב-2018/19. אחרי שנתיים בבני יהודה הוא עבר לשחק במ.ס אשדוד. העונ , כאמור, הוא משחק בהפועל כפר סבא והוא כבש שלושה שערים. בן שמעוון יהיה הרכש הרביעי העונה של ביתר ירושלים אחרי זוהר זסנו, ניקה חורחלי ופלמאן גאלבוב.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן