נאצ’ו בדרך לעזוב את ריאל מדריד

בלם ריאל מדריד נוטה לעזוב את ריאל מדריד, וקיבל הצעת ענק מסעודיה | כל הפרטים

נאצ’ו בדרך לעזוב את ריאל מדריד.

על אף שלקפטן ה’בלאנקוס’ יש הצעה לחידוש החוזה על השולחן, הבלם עדיין לא החליט על עתידו. נאצ’ו מתלבט האם להמשיך בריאל מדריד או לחפש אופציה אחרת.

על פי העיתון הספרדי ‘מארקה’, הבלם הוותיק קרוב יותר לעזוב את ריאל מאשר להישאר במועדון.

הבלם הספרדי, שהיה לאחת הדמויות המרכזיות של ריאל מדריד בשנים האחרונות, מבוקש מאוד ברחבי העולם, כשאחת האפשרויות הבולטות היא סעודיה. קבוצת אל איתיחאד, בה משחק בין היתר חברו לשעבר כרים בנזמה, הציעה לנאצ’ו חוזה לשנתיים בשכר של 20 מיליון יורו לעונה.

החוזה החדש שלו גבוה בהרבה מזה שיש לו בריאל מדריד, אצלה הוא מרוויח כ-5.5 מיליון יורו. רמון פלאנס, המנהל הספורטיבי של הקבוצה הסעודית, היה במדריד בשבוע שעבר בניסיון לסגור את העסקה ולשכנע את הבלם לחתום סופית.

הפציעות הקשות של אדר מיליטאו ודויד אלאבה במהלך העונה החולפת גרמו לנאצ’ו לעשות צעד קדימה כבלם מרכזי יחד עם אנטוניו רודיגר לאורך כל העונה. הוא הגיע למאזן המשחקים הטוב ביותר שלו עם ריאל מדריד בעונה אחת, עם 45 משחקים כאשר ב-33 מהם הוא אף פתח בהרכב.

בגמר ליגת האלופות שנערך באצטדיון וומבלי, יחד עם טוני קרוס, לוקה מודריץ’ ודני קרבחאל, השווה נאצ’ו את שיאו של פרנסיסקו חנטו בגביעי אירופה – עם שישה כאלה. בנוסף, הוא לראשונה פתח ב-11 בגמר, ולמעשה הוא קיבל דקות רק בגמר 2018 בגלל פציעתו של קרבחאל.. היכולת הנהדרת של נאצ’ו פתחה לו את ההזדמנות גם לחזור לנבחרת ספרד ליורו 2024 בגרמניה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן