“נוכל לעמוד ברכישה כזו הקיץ” | ניקו וויליאמס בדרך לברצלונה?

נשיא בארסה מעוניין מאוד להחתים את שחקן ההתקפה הספרדי. הקשר שנוצר עם הסוכן, חוקי הפייר-פליי, הציטוטים של לאפורטה והאתגר הכלכלי. האם ניקו וויליאמס בדרך לברצלונה?

זה לא סוד שברצלונה מעוניינת בווינגר הצעיר של אתלטיק בילבאו ונבחרת ספרד – ניקו וויליאמס. היורו האחרון רק העלה את סף הציפיה למה שמסוגל האח הצעיר של איניאקי לספק. אבל השבוע השמועות החלו לתפוס תאוצה, כשנשיא בארסה ז׳ואן לאפורטה התראיין אמש (שני) וסיפק מספר ציטוטים שמעניקים תקווה גדולה לאוהדי הבלאוגרנה שמייחלים לרכש טופ קלאס.

“המצב הכלכלי של בארסה יאפשר הקיץ רכש נוצץ כמו ניקו וויליאמס“, אמר הנשיא. כשהוא מחזיק בסעיף שחרור של 58 מיליון יורו, סכום נמוך יחסית לשחקן בסדר הגודל שנראה שהוא מסוגל להיות, הדבר היחיד שמונע מברצלונה לסיים את הסיפור כבר עכשיו ולשלם את סעיף השחרור של וויליאמס זה כמובן מצבה הכלכלי של הקבוצה מבירת קטאלוניה, ומגבלות הפייר פליי המוטלות עליה.

במשך החודש האחרון דווח מספר פעמים כי ברצלונה אמורה לחזור לפייר פליי תקין, אך זה נדחה ונדחה מספר פעמים. בראיון אמש הבטיח לאפורטה כי: “בזמן הקרוב נקבל אישור על חזרתנו לפייר פליי תקין”. במצב כזה, בארסה תצטרך לבצע הכנסות בסך של כ-60 מיליון יורו בקיץ הקרוב בשביל להנחית את הקיצוני הנהדר של בילבאו, דבר שמסתמן כאפשרי ביותר.

ניקו סיפק עונה מדהימה באתלטיק בילבאו והיורו האחרון לא הותיר ספקות כי מדובר בשחקן על. שיתוף הפעולה שלו עם לאמין ימאל זה בונוס נהדר, והחברות בינהם היא בונוס כפול. עם מהירות בשני האגפים – בארסה תוכל לחזור להתחרות בכל קבוצה לפחות מבחינה התקפית. ניקו מבחינתו מעוניין מאוד להגיע לברצלונה, והוא מעדיף להגיע אליה יותר מאשר לכל מועדון אחר.

“הוא שחקן שאני אוהב מאוד”, אמר לאפורטה בראיון, “נוכל לעמוד ברכישה כזו הקיץ”. אז האם ניקו יאחד כוחות עם חברו הטוב לאמין? כנראה שבקרוב תהיה לנו תשובה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן