נשאר במילאנו: לאוטרו מרטינז יאריך חוזה באינטר עד 2029

החלוץ הארגנטינאי יחתום על הארכת חוזה במדי ה'נראזורי' | כל הפרטים

לאוטרו מרטינז יחתום בקרוב על הארכת חוזה עד שנת 2029 במדי אינטר.

החלוץ בן ה-26 יחתום רשמית לאחר הקופה אמריקה עם ארגנטינה על חוזה משודרג באינטר, עם שכר של 9 מיליון יורו בעונה. בנוסף ייכנסו לחוזה של החלוץ מספר בונוסים, וכל תנאיו של השחקן כבר סוכמו במועדון.

החלוץ הארגנטינאי, שהצטרף לקבוצה ממילאנו בשנת 2018 עם חוזה ל-5 שנים, נרכש תמורת 25 מיליון יורו מראסינג קלוב הארגנטינאית. במדי הקבוצה בה גדל לאוטרו שיחק 62 משחקים, בהם הוא הבקיע 27 שערים ובישל 6 נוספים, זאת לפני שעבר לאירופה כשהוא בן 20. במדי ה’נראזורי’ לאוטרו זכה ב-2 אליפויות איטליה, גביע איטלקי אחד, סופר קאפ איטלקי אחד והפסד בגמר ליגת האלופות למנצ’סטר סיטי ב2022/23. החלוץ, שגם משמש כקפטן הקבוצה, שיחק במדי אינטר ב-282 משחקים על גבי 6 עונות, בהם הוא הבקיע 129 עשרים ובישל 43 נוספים, והוא נחשב למוציא לפועל העיקרי בשנים האחרונות של האלופה הטרייה באיטליה.

בעונה הנוכחית מרטינז סיים כמלך שערי הקבוצה עם 27 שערים ב-44 משחקים, וסייע לקבוצה כמובן לזכות באליפות ובסופר קאפ המקומי. בנוסף לכך, לאוטרו הוא השחקן השביעי עם הכי הרבה שערים בתולדות ה’נראזורי’, והוא השחקן השלישי בתולדות המועדון אשר הבקיע 20 שערי ליגה במשך 3 עונות ברציפות, לאחר שעשו זאת ג’וזפה מיאצה (5 עונות ברציפות) וסטפאנו ניירס (4 עונות ברציפות).

כעת, אינטר אשר עובדת על השארת הברגים המרכזיים בקבוצה לשנים הבאות ולאחר שהחתימה את הקשר ניקולו בארלה על חוזה עד שנת 2029, גם לאוטרו מרטינז יחתום במועדון לאחר טורניר הקופה אמריקה עם נבחרתו בו ינסה לזכות בפעם השנייה ברציפות בטורניר.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן