נשאר בפארק | אונאי אמרי חתם על הארכת חוזה באסטון וילה

לאחר שהוביל את המועדון אל עונה חלומית בפרמיירליג שהסתיימה במקום הרביעי ובהעפלה אל ליגת האלופות - אונאי אמרי חתם לחמש שנים נוספות באסטון וילה.

אונאי אמרי חתם על הארכת חוזה באסטון וילה עד לשנת 2029,

היום (שני) הודיעו במועדון מברמינגהאם כי: “אנחנו נרגשים ובונים פרויקט ספורטיבי סביב אונאי כדי לתמוך בו במטרה לקדם את אסטון וילה. בזמן שאנו מתכוננים לחגוג את יום השנה ה-150 שלנו, אנחנו ממשיכים לנסות להחזיר אותנו לרמות ההיסטוריות של גדולתה”.

המאמן הספרדי אמר לאחר החתימה: “יש לי כימיה טובה עם המועדון, אני עובד בסביבה מושלמת עבורי. אני מאוד שמח לקבל את האחריות של להוביל את המועדון הזה. אנחנו נהנים מהדרך שלנו עם אוהדי אסטון וילה, בעלי המועדון, ההנהלה וקבוצת השחקנים הפנטסטית הזו שאנחנו גאים בה. נפעל כדי להשתפר ולהשתפר, ונבקש אחד מהשני להיות שאפתניים.‌‌ מאז שהגעתי לווילה מצאתי את הסביבה הטובה ביותר כדי לפתח את הפרויקט הזה עם שאיפות גבוהות. אני מאוד שמח לעשות את הצעד הזה ולקבל את האחריות להוביל את המועדון הזה. כל מבנה הכדורגל עם מונצ’י ודמיאן והבעלים, אנחנו חולקים את אותו חזון ואותם מטרות. יש כימיה נהדרת באסטון וילה. ואלמנט התמיכה של האוהדים גם עושה את ההבדל שגורם לנו להרגיש כמו בבית. אנחנו ממש נרגשים להמשיך את המסע הזה ללא גבולות לעבר החלומות שלנו”

נאסף סאוויריס, יושב ראש הקבוצה, הגיב גם הוא להארכת החוזה ואמר: “אנחנו בונים משהו מיוחד כאן באסטון וילה עם אונאי, ואנחנו שמחים שהוא חתם על הסכם חדש עם המועדון עד 2029. כשאנחנו עוברים לשנת ה-150 ההיסטורית שלנו, יש הרבה למה לצפות עם אונאי בראש”.

אמרי, בן ה-52, הגיע לקבוצה בנובמבר 2022, כאשר הקבוצה הייתה במקום ה-16 בטבלה. ולקח אותה עד למקום השביעי בטבלה, ובסיום אותה עונה להעפלה ראשונה מאז 2010 לטורניר אירופי. העונה אמרי הוביל את וילה לתצוגות כדורגל נהדרות, והקבוצה אף סיימה ראשונה בטבלה הפנימית של ה’טופ’ 4 באנגליה. בסיום העונה סיימה הקבוצה במקום הרביעי והעפילה אל ליגת האלופות. אם הכל יילך כמתוכנן, אמרי, שכבר אימן בכמה מועדונים גדולים בינהם פ.ס.ז’ וארסנל ואף זכה שלוש פעמים בליגה האירופית עם סביליה ופעם אחת עם ויאריאל, יסגור 7 שנים כמאמן אסטון וילה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן