סוף עידן? | סאול ניגז צפוי לעזוב את אתלטיקו – סביליה בתמונה

הקשר הספרדי בדרך לעזוב באופן סופי את המועדון בו פרץ, סביליה מנסה להחתימו | כל הפרטים

סאול ניגז בדרך החוצה מאתלטיקו מדריד.

כחלק מחידוש השורות שעובר המועדון הספרדי בקיץ האחרון, הקשר הוותיק צפוי לעזוב את אתלטיקו. על פי מספרד דיווחים בספרד, סבילה מאוד מעוניינת בקשר הספרדי, והיא מנסה לפתות אותו לחתום למועדון. סאול צפוי תטוס כבר בסוף השבוע הקרוב לסביליה כדי לסגור את העניין.

ניגז, בן ה-29, גדל במחלקת הנוער של ריאל מדריד, ובגיל 16 חצה את הכביש ועבר ללבוש את מדיהם של ה’קולצ׳ונרוס’. הוא פרץ בגיל צעיר יחסית, בשנת 2015 במדי הרוחיבלאנקוס, לאחר עונת השאלה אחת בראיו וייקאנו. סאול הפך לאחד השחקנים האהובים והחשובים ביותר בקבוצה הקשוחה של צ׳ולו סימאונה. את רגע השיא שלו בקריירה רשם עם גול הסלאלום האדיר נגד באיירן מינכן בליגת האלופות בעונת 2015/16, כשהוביל את הקבוצה עד לגמר ליגת האלופות תוך הדחות של ברצלונה ובאיירן. בסיום אותה עונה, בה הפסידה אתלטיקו בגמר ליגת האלופות, נדמה היה כי הקישור שלה מסודר שנים קדימה עם צמד הספרדים סאול וקוקה, אך האכזבה מיהרה להגיע והירידה ביכולת של סאול הייתה דרסטית.

אחרי השאלה נוספת לצ׳לסי שהסתיימה גם היא בכישלון לאחר שהוא לא הרבה לשחק במדי הכחולים מלונדון, הוא לא הצליח לתפוס שוב את מקומו בהרכב ולא הצליח באף שלב לייצב את היכולת שלו לרף המתאים באתלטיקו מדריד.

כעת, ינסה סאול למצוא דרך חדשה, מחוץ למועדון חייו, כשסביליה כאמור מעוניינת מאוד בשירותיו. מדובר בחיזוק משמעותי לסביליה, שחוותה שתי עונות נוראיות מבחינתה (מלבד הזכיה בליגה האירופית), כשהסיטוציה יכולה להסתיים ברווח עצום לשני הצדדים.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן