סופית: דניאל פרץ יישאר בבאיירן מינכן

וינסנט קומפאני החליט להשאיר את השוער הישראלי, שיתחרה על עמדת השוער השני | כל הפרטים

דניאל פרץ יישאר בבאיירן מינכן גם בעונה הבאה.

על פי דיווח של העיתונאי פלוריאן פלטנברג, המאמן החדש של באיירן מינכן, וינסנט קומפאני, החליט כי השוער הישראלי יישאר בקבוצה גם בעונה הבאה.

בבאיירן התלבטו האם להשאיר את פרץ בקבוצה גם בעונה הבאה, או להשאיל אותו על מנת שיצבור ניסיון ודקות משחק. כעת, כאמור, ההחלטה התקבלה, ופרץ יישאר בבאיירן גם בעונה הבאה. קומפאני מאמין שיש לפרץ מה לתרום למועדון, והוא ייתחרה על עמדת השוער השני עם סוון אולרייך.

לא מעט קבוצות התעניינו בהשאלתו של השוער הישראלי, כשרק היום פורסם בגרמניה כי בוכום פנתה לבאיירן בניסיון להשאילו. פרץ הוזכר כמועמד למועדונים רבים בינהם: אוניון ברלין, אנדרלכט, פ.צ. קופנהאגן, נוטינגהאם פורסט, סלטיק, ויאריאל וריאל בטיס. חלק מהמועדונים כבר ביררו לגבי עסקה אפשרית עבור השוער, אך בבאיירן התעקשו על עסקת השאלה ללא אופציית רכישה. מאז הגעתו של וינסנט קומפאני התלבטו במועדון האם בכלל להשאיל טת פרץ או להשאירו בקבוצה, וכעת החליטו במועדון שהוא יישאר לעונה נוספת.

פרץ יישאר בבאיירן מינכן כשכבר כיום יש שני שוערים לפניו בהיררכיה. מנואל נוייר הוותיק יהיה כמובן השוער הראשון של הקבוצה, בעוד פרץ ייתחרה עם אולרייך על דקות משחק בהיעדרו של נוייר. לבאיירן יש גם את השוער אלכסנדר נובל, שהאריך את חוזהו במועדון אך הוא יישאר בשטוטגארט להשאלה לעונה נוספת.

1 תגובה
  1. עמי כותב

    כתבות ממש יפות תודה רבה לכם על על הכל

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן