סטארבוי: המנייה של לאמין ימאל בעלייה

גיליון של CIES מציג את השחקנים הצעירים עם השווי הגדול ביותר, וילד הפלא בן ה-16 של ברצלונה ונבחרת ספרד, ‏‏לאמין ימאל‏‏, עומד בראש הרשימה עם עלייה מרשימה מהדירוג הקודם.

‏שחקן הכנף הקטלוני, לאמין ימאל, רק בן 16, אבל הוא חווה עלייה מאסיבית ב’ערך ההעברות’ שלו.

אחרי שהופיע באופן עקבי בקבוצה של צ’אבי בעונת הנוכחית, המנייה של ימאל שוברת שיאים. לפני חצי שנה הוערך הנער ב-11 מיליון יורו בלבד (9 מיליון ליש”ט/11 מיליון דולר).  כעת לפי מחקר שפורסם על ידי CIES, ‏שווי השוק הנוכחי של ילד הפלא עומד על 134 מיליון אירו (114 מיליון ליש”ט/144 מיליון דולר).

‏ימאל היה התגלית הגדולה עבור הקאטלונים בעונה הנוכחית, והוא כבר הופיע ב-40 משחקים במדי הקבוצה בכל המסגרות. עד כה הוא כבש שישה שערים וסיפק שבעה בישולים. הופעותיו המרשימות, שהגיעו בזכות מאמנו, צ’אבי, שנתן לו את המושכות, זיכו אותו גם בזימון בכורה לנבחרת בספטמבר 2023. הוא הפך ‏‏לכובש הצעיר ביותר ולכובש הצעיר ביותר‏‏ בתולדות הנבחרת הלאומית.‏

בתחילת חודש מרץ דווח ב”מארקה” כי פריס סן ז’רמן פנתה לברצלונה עם הצעה בעל פה של ‏‏יותר מ-200 מיליון יורו עבור שחקן ההתקפה הצעיר. המועדון הצרפתי מחפש להחליף את קיליאן אמבפה היוצא, והוא חושב כי ימאל יתאים למשימה. אלופת ספרד המכהנת לעומת זאת ‏‏לא צפויה להיפרד מהכוכב שלה,‏‏ שהפך לבורג משמעותי בקבוצה.

בהמשך הדירוג של CIES ניתן למצוא את ז’ואאו נבס‏,‏ הפורטוגלי של בנפיקה, ששווי השוק שלו קפץ ב-72 מיליון אירו, ואת השווי של הברזילאי של ג’ירונה, ‏‏סאביו מוריירה,‏‏ שקפץ ב-70 מיליון וממקם אותו במקום השלישי ברשימת השחקנים הצעירים עם השווי הגבוה ביותר.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן