ספינאצולה בדרך לנאפולי?

נאפולי בדרך לקלוט את השחקן החופשי ששיחק בשנים האחרונות ברומא | כל הפרטים

על פי הדיווחים האחרונים, נאפולי בדרך להחתמת לאונרדו ספינאצולה. המגן, שכיום הוא שחקן חופשי לאחר תום חוזהו ברומא, הגיע לסיכום עם נאפולי על חוזה למשך שנתיים עד ה-30 ביוני 2026. עבור המועדון של דה לורנטיס מדובר בהעברה שנייה בקיץ הנוכחי לחוליית ההגנה, זאת לאחר הגעתו של רפא מרין שהצטרף לקבוצה מריאל מדריד.

ספינאצולה, שהגיע לבירת איטליה בקיץ 2019 מיובנטוס, רשם 151 הופעות במדי רומא בחמש העונות האחרונות, בהן כבש 7 שערים וסיפק עוד 21 בישולים. בעונה שעברה, שחקן הכנף רשם על המגרש 24 הופעות בסרייה א’ (עם שער בודד ו-2 בישולים), 10 הופעות בליגה האירופית (עם בישול בנוסף) ו-2הופעות ב’קופה איטליה’, ובעונת 2021/22 זכה עם הקבוצה תחת ז’וזה מוריניו בקונפרנס ליג.

המאמן קונטה שרצה את השחקן כבר כשאימן את אינטר, רוצה אותו מאוד בנאפולי, וההערכה אליו נותרה ללא שינוי, ומדובר כאן בהזדמנות מעניינת בהחלט.

השחקן כבר נתן את מלוא הסכמתו אל ההעברה ונרגש שסוף סוף יוכל לעבוד לצד קונטה, והמאמן כבר חושב על השילובים השונים שהוא יכול להציע לו: בדרך כלל לאונרדו משחק בצד שמאל עם רגל הפוכה וניתן להשתמש בו גם בצד ימין, אך יכול להיות גם שקונטה ינסה שילובים אחרים ושונים.

ההסכם בין הצדדים הוא על בסיס חוזה לשנתיים עד 2026 עם שכר של כ-3 מיליון אירו פלוס בונוסים הקשורים לחלק ממטרות הקבוצה, הופעות ודקות. על-פי ‘Tuttomercatowe’, השחקן צפוי לבצע את הבדיקות הרפואיות הרגילות כבר ביום שני בווילה סטיוארט, ולחתום על החוזה בקבוצתו החדשה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן