עוזב את הבית: אלכס פרז יושאל לאינטר

שחקנה בן ה-18 של בטיס יושאל לאלופת איטליה עם אופציית רכישה | כל הפרטים

לאחר שאינטר החתימה את מהדי טארמי ופיוטר זילינסקי בהעברות חופשיות, כעת היא מצרפת רכש נוסף.

ה’נראזורי’ הגיעו לסיכום עם ריאל בטיס על השאלתו של אלכס פרז, בלמה בן ה-18 של הקבוצה הספרדית. הבלם הצעיר עדיין לא ערך הופעת בכורה בקבוצת הבוגרים, ושיחק 7 משחקים העונה במדי קבוצת הבת של המועדון בליגה הרביעית בספרד.

לפי הדיווח של העיתונאי מתיאו מורטו, פרז יושאל לנראזורי והם יחזיקו באופציית רכישה בסכום של 500 – 600 אלף יורו, בנוסף לבונוסים לפי מספר הופעות ואחוזים ממכירה עתידית. הבלם, אשר חגג 18 רק במאי האחרון, ישחק קודם בקבוצת הנוער הבכירה של אינטר, אשר זכתה באליפות בעונה האחרונה. כתוצאה מההשאלה, פרז יאריך חוזה בבטיס עד 2027, מכיוון כך שחוזהו נגמר ביוני 2025 והקבוצה הספרדית לא רוצה לוותר עליו ללא תמורה.

פרז נולד בספרד והחל לשחק כדורגל כילד בבראחס, פרבר של העיר מדריד לפני שעבר לראיו ואייקנו בגיל 11. ביולי 2022, כאשר היה בן 16 בלבד עבר הבלם הצעיר לשחק באקדמיה של ריאל בטיס עד שבקיץ האחרון אף זומן להתאמן במחנה האימונים של הקבוצה הבוגרת תחת מנואל פלגריני בגרמניה. פרז אמנם לא שותף גם במשחקי הידידות של הקבוצה הבוגרת, אך בינואר האחרון הוקפץ מקבוצת הנוער של המועדון לקבוצת המילואים. בסופו של דבר, הבלם הצעיר העדיף להגיע לאינטר משום שבקבוצת המילואים של בטיס נמצאים כמה בלמים מבטיחים אשר עתידם בקבוצה הבוגרת קרוב יותר – מנדי, אליאס זידאן(הבן של זינדין), סוליס, ורגאס וסנדובל.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן