פוצ’טינו ימשיך בצ’לסי? ההכרעה בימים הקרובים

ממשיכים עם הארגנטינאי או שמא מאמן אחר ייכנס לתפקיד? ימי הכרעה בצ'לסי לגבי זהות המאמן בעונה הבאה.

העתיד מעט מעורפל עבור מאוריסיו פוצ’טינו וצ’לסי.

המאמן הארגנטינאי יישב בימים הקרובים עם מועצת המנהלים של צ’לסי כדי לדון בעתידו והאם הם ימשיכו להתקדם יחד או לא, זאת לאחר סקירה דו כיוונית שתוכננה מראש.

צ’לסי ופוצ’טינו הצליחו להשיג את היעד שהוא העפלה למפעלים האירופיים, ולמרות שהם היו קבוצת אמצע טבלה רוב העונה הזו, אפשר לומר שבסופו של דבר היה סיום טוב יחסית לקמפיין.
הכחולים הצליחו לסיים את העונה עם 5 נצחונות רצופים שהכניסו המון תקווה לפרויקט שנבנה תחת ידיו של פוצ’טינו, וצ’לסי סיימה במקום ה 6 שמוביל אל הליגה האזורית.

אך כאמור, פוצ’טינו עדיין יכול לעזוב את צ’לסי בימים הקרובים, והפגישה בין הצדדים תהיה מכריעה.

אוהדי צ’לסי האשימו בעיקר את פוצ’טינו רק לפני כמה שבועות ורבים רצו שיפטרו אותו במשך החלק הגדול ביותר של העונה הזו. אבל נראה שהדעות כלפיו התהפכו רבות בשבועות האחרונים.

אבל נראה שהבעיות בין המאמן להנהלה מתמקדות בכוח שרוצה פוצ’טינו, ונראה שהוא לא מרוצה מכך שלא קיבל ביטוי בהעברות.
מצידו של המאמן, נדמה שכל מה שהוא רוצה זה להשפיע יותר על ההעברות השונות ולהיות חלק אינטגרלי באסטרטגיית הרכש.

לאחר הניצחון של צ’לסי על בורנמות’ נשאל המאמן עד כמה השפעה תהיה לו על החתמות ומכירות בקיץ.

“זו החלטה של ​​המועדון. כמובן, כמו שעשיתי מההתחלה, אנחנו הולכים להיות שם בכדי לעזור לקבוצה אם הם (ההנהלה) רוצים ואנחנו הולכים לעשות את העבודה שלנו.”

אך נדמה שצ’לסי רוצה מאמן ראשי שאמנם כן יהיה בשיח סביב החתמות ומכירות פוטנציאליות, אבל מבלי לנסות להכתיב אסטרטגיה או להציב דרישות, ולהתחייב לעבוד עם הכישרונות שנאספו על ידי צוות הגיוס.

כאמור, ימים קריטיים לעתיד המועדון ופוצ’טינו יחד.
בהמשך לאותם דרישות של הנהלת צ’לסי, באנגליה כבר מדווחים שאם יוחלט להפרד מפוצ’טינו, במועדון יחפשו להחתים מאמן צעיר יותר ואחד שלא יבקש כוח רב באסטרטגיית הרכש של המועדון, כשאחד השמות הבולטים הוא זה של קירן מקנה שעשה עונה נפלאה בצ’מפיונשיפ ונחשב לאחד המאמנים העולים באנגליה כעת.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן