צולל לספרד | ניקולו זאניולו בדרך לויאריאל

הווינגר האיטלקי ששייך לגלאטסאריי מבוקש בויאריאל אחרי עונה לא פשוטה באסטון וילה

העונה של ניקולו זאניולו הייתה בשורה התחתונה די עגומה. הווינגר האיטלקי הושאל לאסטון וילה מגלאטסאריי, אחרי חצי עונה במועדון הטורקי. בעונתו באסטון וילה, לה גם הייתה חובת רכישה בתנאים מסוימים, שיחק 40 משחקים במדיה בכל המסגרות, אך הספיק לכבוש רק שלושה שערים. המועדון האנגלי החליט לא להיכנס למשא ומתן עם גלאטסאריי אחרי שהאיטלקי לא עמד בתנאים של חובת הרכישה וכעת, העיניים מופנות לעבר הצעד הבא.

כעת, מי שרודפת אחרי השחקן בן ה-24 היא ויאריאל. הקבוצה הספרדית צמאה לחיזוק באגף ימין בעקבות עזיבתו האפשרית של גונסאלו גדש, שהגיע לצוללת הצהובה בהשאלה בינואר האחרון והאיטלקי יכול לענות על הצורך הקיים. זאניולו עשוי לחזור לגלאטסאריי ומשם לעבור בהשאלה לצוללת הצהובה, לה גם תהיה אפשרות לרכוש אותו תמורת 15 מיליון אירו.

זאניולו שיחק בקבוצה הטורקית חצי עונה ולא מעוניין לחזור לשם, אחרי שהצטרף אליה מרומא בינואר 2023. ויאריאל נראית כרגע כמועמדת המובילה, אך היא לא לבד במאבק כשגם פיורנטינה ונאפולי שמו עין על הקשר שיחמיץ את היורו הקרוב בעקבות הפציעה שמלווה אותו מסוף העונה ברגלו, כשהמאמנים החדשים שלהן יקבעו אם לפעול על מנת לצרפו.

ההעדפה של האיטלקי היא לחזור לסרייה א’, אותה עזב כאמור כשחתם בקבוצה הטורקית מרומא, אך ויאריאל לא מודאגת ומאמינה כי אם תציע לו דקות משחק רבות, הוא ישמח להגיע ולחוות מדינה בה עדיין לא שיחק, על מנת שיוכל להחזיר את הקריירה שלו למסלול הנכון. היורו הקרוב שיחמיץ מתווסף ליורו הקודם בו איטליה זכתה, אותו הוא גם כן החמיץ עקב פציעה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן