צ’לסי מעוניינת ברכישתו של ארון אנסלמינו

המועדון האנגלי מעוניין בבלם בן ה-19 של בוקה ג'וניורס | כל הפרטים

צ’לסי מחתימה בשנים האחרונות לא מעט כישרונות צעירים, כאשר רבים מהם מגיעים מדרום אמריקה. שחקנים כמו אנדריי סנטוס, אנג’לו וקנדרי פאס אלו רק חלק מהשמות שה’בלוז’ צירפו בשנים האחרונות.

כעת, לפי הדיווח של העיתונאי פבריציו רומאנו, צ’לסי מעוניינת בהחתמתו של ארון אנסלמינו, בלמה בן ה-19 של בוקה ג’וניורס. עדיין לא נעשתה פנייה רשמית מצד ה’בלוז’ לקבוצה הארגנטינאית, אך לפי הדיווחים המועדון מתכנן להציע כ-15 מיליון יורו עבור הבלם. השחקן הצעיר מחזיק בסעיף שחרור של 22 מיליון יורו, ובצ’לסי מקווים כי בוקה תסתפק בהצעה הנוכחית.

לאחר עזיבתו של טיאגו סילבה הוותיק לפלומיננזה, והחתמתו של טוסין אדארביויו מפולהאם, בצ’לסי רוצים לראות חיזוק נוסף לקו ההגנה. במועדון האנגלי רואים באנסלמינו כישרון צעיר, שיוכל להישאר בקבוצה גם בטווח הרחוק.

אנסלמינו הצטרף לאקדמיה של בוקה ג’וניורס כבר בגיל 12, וערך הופעת בכורה בבוגרים ביוני 2023 כאשר עלה כמחליף בתיקו 1-1 נגד לאנוס. הופעת הבכורה נערכה כמה שעות בלבד לאחר שחתם על חוזה מקצועני ראשון בבוגרים. בינואר 2024 הבלם הצעיר חתם על חוזה ארוך טווח, עד דצמבר 2028, עם סעיף שחרור בגובה 22 מיליון יורו.

עד כה, אנסלמינו שיחק 10 משחקים בקבוצת הבוגרים של בוקה ג’וניורס, בהם אף הבקיע שער אחד בשלב הבתים של ה’קופה סוד אמריקנה’ נגד טרינידנסה הפרגוואית. הבלם הצעיר מתנשא לגובה של 1.86 מטר, ונחשב לבלם אתלטי ופיזי מאוד שמנצח ברוב מאבקי הכדור ובעל שליטה טובה בכדור. למרות מספר הופעות נמוך במדי הבוגרים, אנסלמינו זוכה למחמאות רבות במדינת הולדתו ונחשב לבלם מבטיח לעתיד. בנוסף לכך, בשל שליטתו הטובה בכדור, אנסלמינו יכול לשחק גם כקשר אחורי.

נכון לעכשיו, עוד לא נעשתה פנייה רשמית מצד צ’לסי לשחקן ולמועדון הארגנטינאי, אך המועדון עוקב אחריו כמו אחרי כישרונות צעירים נוספים כחלק ממדיניות המועדון תחת טוד בוהלי.

1 תגובה
  1. כפיר כותב

    הם רוצים כל שחקן שנושם

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן