קריסה כפולה: סטפנו פיולי וארתור ת’יאט לא יגיעו לאל איתיחאד

אחרי שהכל כבר היה סגור, המאמן האיטלקי והבלם הבלגי לא יגיעו לקבוצה הסעודית | כל הפרטים

אחרי שנים של הצלחה סעודית בכל הקשור לההעברות, גם המדינה מהמפרץ מתחילה לחוות קשיים.
על פי מספר דיווחים, מינויו של סטפנו פיולי והמעבר של ארתור ת’יאט לאל-איתיחאד קרסו. הקבוצה הסעודית כבר סגרה את כל פרטי העסקאות של השניים, ולמעשה הייתה חסרה רק חתימה סופית. לאחר שיחות פנימיות באל איתיחאד הנשיא לואי נאזר החליט להתפטר מהמועדון, מה שעצר באחת את השיחות עם השניים. כרגע לא ברור האם זו החלטה סופית, אך נכון לכרגע שתי העסקאות נפלו.

צריך לציין, שאל-איתיחאד, בה משחקים כוכבים כמו כרים בנזמה, אנגולו קאנטה ופאביניו, נמצאת במשבר מסויים. האלופה היוצאת של הליגה הסעודית החלה את העונה האחרונה עם יומרות גדולות ועם נונו אספיריטו סנטו על הקווים, אבל העונה הסתיימה בצורה נוראית עבור המועדון מבירת סעודיה. אל-איתיחאד סיימה במקום ה-5 בלבד בליגה הסעודית, כך שהיא גם לא תשתתף בטורנירים היבשתיים. גם המאמן שסיים את העונה על הקווים, מרסלו גז’ארדו הארגנטינאי, שהחליף את סנטו עוד באמצע העונה, פוטר לפני כמה שבועות.

מבחינת קבוצתו של ת’יאט, ראן, נפילת העסקה לא כל כך משמעותית, שכן לבלם הבלגי יש חוזה עד 2027 במועדון. לת’יאט יש שווי שוק של כ-20 מיליון יורו, ככה שהוא עדיין יוכל להימכר הקיץ ותמורת סכום נאה.

לפיולי יש עדיין חוזה במילאן, עד קיץ 2025, עם שכר שנתי של 4 מיליון יורו נטו לעונה. יחד עם עלויות הצוות שסביבו מדובר בערך ב-10 מיליון יורו לשנה הקרובה. במועדון האיטלקי קיוו שפיולי ימצא קבוצה חדשה בקרוב, וכך מילאן תוכל לקצץ ואולי אף לבטל כליל את העלויות האלה. כעת, לאחר נפילת המעבר לאל-איתיחאד, במילאן יקוו שהמאמן האיטלקי יימצא קבוצה חדשה כמה שיותר מהר.

1 תגובה
  1. כפיר וילנסקי כותב

    יאללה בלאגן

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן