רגע לפני גמר הגביע – ליברפול מודיעה על שורה של פציעות

קלופ הודיע: ג'וטה, טרנט, סלובוסלאי, אליסון וקרטיס ג'ונס בחוץ לתקופה הקרובה

“המצב לא נהדר, הייתי שמח לאמר שאין לנו בעיות, אבל יש לנו כמה”

רגע לפני משחק הליגה הקרוב בו תתמודד ליברפול מול לוטון, עלה קלופ למסיבת עיתונאים בה הודיע על לא פחות מ-5 שחקני הרכב פצועים. כל זאת ועוד, כשליברפול מתכוננת גם לגמר גביע הליגה מול צ’לסי שיערך בראשון בוומבלי. הגמר, הוא שיחזור המשחק שנערך לפני שנתיים אז התוצאה הסופית הייתה 0-0 וליברפול זכתה בתואר אחרי דו-קרב פנדלים מותח (11-10).

לאחר שהוחלף כבר בדקה ה-41 במשחק האחרון מול ברנטפורד, פציעתו של דיוגו ג’וטה העלתה חששות רבות בקרב הקהל האדום. “עם דיוגו זה כנראה ייקח כמה חודשים (לא שבועות). אני לא יכול לומר מתי הוא בערך יחזור גם אם הייתי רוצה”. אמר קלופ ואימת את חששות האוהדים. ג’וטה שזכה בתואר השחקן המצטיין של הליגה בחודש ינואר נמצא בכושר פנטסנטי עם 6 שערים ו-4 בישולים ב-11 משחקים, יחסר למועדון לקראת חזרתו למסגרת האירופית והקרבות המכריעים במרוץ האליפות. כמוהו גם קרטיס ג’ונס שיעדר לתקופה ארוכה בעקבות פציעה ברצועות העצם.

“טרנט, סובוסלאי, בדרך חזרה לאימונים עם הקבוצה אך עדיין לא במוכנות מלאה” אמר קלופ, לאחר שהשניים סבלו מפציעות שרירים. במועדון מאמינים שזהו סיפור של מספר ימים לקראת חזרתם לקבוצה, אך לא ידוע אם הם יהיו כשירים למשחק הגביע בראשון. “זה פשוט ככה, כשאין לך את השחקנים האלה זה לא הגיוני” טען קלופ. אליסון שכמוהם גם כן סובל מפציעה בשריר, לעומתם ללא תאריך חזרה משוער. ממלא המקום הזמני שלו הוא קאומין קלאהר האירי שפתח בשני משחקי הליגה אחרונים וספג שני שערים.

המאמן הגרמני מוצא את התקווה שלו בשחקנים הצעירים “אנחנו איפה שאנחנו היום בגלל השחקנים האלו (הצעירים), יש לנו עדיין אפשרויות כמו ג’יימס מקונייל, בוביי קלארק, לואיס קומאס, ג’יידן דאנס, כישרונות ענקיים, אבל אנחנו נראה מה נוכל לעשות”.

לקראת גמר הגביע ובזמן שקרב האליפות רותח מתמיד, קלופ והמרסיסיידרס יקוו למצוא פתרון בשחקני הספסל ובשחקנים הצעירים. יהיה מעניין לראות איך קלופ יצליח לעבור את המכשול הכבד הזה בענותו האחרונה במועדון.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן