ריאל מדריד מעוניינת בשחקן בן 16 מריבר פלייט

לפי דיווחים בארגנטינה, קבוצת הפאר הספרדית מעוניינת להחתים את קשרה הצעיר של ריבר פלייט

שוק חדש לריאל מדריד? לאחר שהקבוצה של פלורנטינו פרז החתימה מברזיל את ויניסיוס, רודריגו ואנדריק בגיל צעיר, ריאל מעוניינת בהחתמת פרנקו מסטנטונו, קשרה ההתקפי בן ה16 של ריבר פלייט.

פרנקו מסטנטונו הצעיר נולד באוגוסט 2007 ומגיל צעיר סומן ככישרון גדול. העונה, הנער הנהדר מקבל הזדמנויות וערך כבר 10 הופעות במדי הקבוצה הבוגרת של ריבר פלייט. הארגנטינאי שיחק 361 דקות בלבד אך הספיק כבר להבקיע שער בגיל 16 ו 177 ימים והפך לכובש הצעיר בתולדות המועדון כאשר הוא שובר את השיאים של לוקאס אוקמפוס וחאבייר סביולה.

הארגנטינאי הצעיר שמתנשא לגובה של 1.80 מטר משחק לרוב כקשר התקפי אך יכול לשחק גם בקו ימין עם רגל שמאל נהדרת ומספק כדורים ארוכים נהדרים. בצעירותו, משפחתו של מסטנטונו דחפה אותו דווקא לקריירת טניס לאחר שנכשל במבחנים לקבוצת ריבר פלייט.

בסופו של דבר, הקשר לא ויתר ולאחר שגדל בקבוצת ריבר דה אזול אותה אימן אביו בבואנוס איירס עבר בשנת 2019 לריבר פלייט הגדולה והיום נחשב כישרון עולה. בנוסף להופעות במדי ריבר פלייט, מסטנטונו ערך 9 הופעות במדי נבחרת ארגנטינה עד גיל 17 בהן הבקיע שער אחד ולאחרונה זומן להתאמן גם עם הנבחרת עד גיל 20 אותה מאמן חאבייר מסצ’ראנו שגם הוא גדל במדים של ריבר.

לאחרונה הקשר הצעיר שנחשב לאחד הכישרונות הגדולים בעולם לגילו חתם במועדון עד סוף שנת 2026 עם סעיף שחרור גדול במיוחד של 45 מיליון יורו אשר עולה ל 50 מיליון יורו בעשרת הימים האחרונים של חלון ההעברות. במידה וריאל מדריד אכן תשלם את סעיף השחרור שלו מסטנטונו יהפוך לשחקן היקר ביותר שיצא מהליגה הארגנטינאית וישבור את שיאו של אנזו פרננדס אשר נמכר לבנפיקה בקיץ 2022 תמורת 44 מיליון יורו.

האם השחקן הנהדר יצטרף לרשימת הכישרונות הגדולים שיצאו מהענקית הארגנטינאית כמו הרנן קרספו, חאבייר מסצ’ראנו, גונזאלו היגוואין, חאבייר סביולה, פאבלו איימאר ולאחרונה גם חוליאן אלברז?

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן