רכש ראשון לאלופה | ג’נואל בלוסיאן חתם בלברקוזן

באייר לברקוזן רוכשת את שחקנה של ראן הצרפתית, ג'נואל בלוסיאן בן ה-19 שחתם על חוזה לחמש שנים

האלופה הגרמנית לא מבזבזת זמן. העונה רק הסתיימה וכבר באייר לברקוזן רושמת לעצמה רכש ראשון לקראת העונה הבאה. הבלם-מגן של ראן הצרפתית, ג’נואל בלוסיאן בן ה-19, חתם אמש (שישי) בשורותיה תמורת כ-15 מיליון אירו. הצרפתי הצעיר מצטרף אחרי שחתם על חוזה עד 2029.

לפי הודעת המועדון, בלברקוזן מייעדים אותו בעיקר לעמדת המגן שמאלי, אך גם כבלם בצד שמאל, תפקיד אותו ביצעו במשך העונה האחרונה אדמונד טאפסובה ופיירו הינקפייה, במה שיכול לשמש כפתח לעזיבה עתידית של אחד מהם עד לסיום החלון.

במועדון הגרמני מייעדים את בלוסיאן לטווח הרחוק, אך בטוחים כי גם בטווח המיידי הוא יוכל לתרום ולעזור למועדון. לצרפתי הצעיר נותרה עונה אחת בחוזהו ולכן ראן בחרה למכור אותו. הבלם, המגיע לגובה 1.82 מטרים, סיפר כי היה בשיחות עם אלופת גרמניה במשך זמן ארוך, והוא מחכה לפגוש את האוהדים ולשחק באצטדיון הביתי.


בלוסיאן נולד בגוואדלופ ועבר לצרפת בגיל צעיר, אותה גם ייצג בכל גילאי הנוער. אל מחלקות הנוער של ראן הגיע בגיל 15 ובעונה שעברה הספיק לעלות לקבוצה הבוגרת ואף לשחק במדיה 32 הופעות בכל המסגרות, כאשר באחד המשחקים אף הוסיף בישול ועזר לקבוצתו לשמור על שער נקי שמונה פעמים בשתי העונות האחרונות. בעונה האחרונה זכה לשחק גם במדי הנבחרת הצעירה של צרפת פעמיים, אך לצערו ולשמחת קבוצתו החדשה, תיירי הנרי בחר שלא לזמנו למשחקים האולימפיים שיערכו בקיץ. אחיו הגדול, וילהאם, כן ישתתף במשחקים האולימפיים בריצת 110 מטרים משוכות כשהוא ייצג את צרפת.

1 תגובה
  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) כותב

    לברקוזן בצמיחה גדולה! החתימו גם בלם מאוד מבטיח מברצלונה

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן