רשמית: אדריאן חתם בריאל בטיס

אחרי שדחה את ההצעות מליברפול, השוער הוותיק מצטרף למועדון הספרדי | כל הפרטים

אדריאן מצטרף לריאל בטיס.

המועדון הספרדי הודיע היום (שני) על החתמתו של השוער הוותיק. בבטיס היו מעוניינים מאוד בשוער של ליברפול, ושלחו לו מספר הצעות בחלון הנוכחי. עם סיום החוזה שלו במועדון האנגלי – החליט אדריאן לסיים את דרכו בליברפול ולחזור הביתה. הוא חתם על חוזה לשנתיים, עד לקיץ 2026.

האדומים מאוד רצו שהשחקן הוותיק יחתום על חוזה חדש, במיוחד לאור העובדה שהשוער הראשון של ליברפול, אליסון בקר, מבוקש מאוד בסעודיה ולא בטוח שהוא יישאר לעונה הבאה. למרות זאת, אדריאן החליט לעזוב.

אדריאן גדל בנוער של בטיס ואף שיחק בקבוצות B ו-C של המועדון במשך 7 שנים לפני שעזב את המועדון לווסטהאם בשנת 2013.

בנוסף, על פי מספר דיווחים ההחלטה של מנואל פלגריני לקראת העונה הבאה הייתה לבנות את הסגל בדיוק כמו בעונות קודמות. המאמן הצ’יליאני דורש שיהיו לו שלושה שוערים בקבוצה הבוגרת, והנהלת המועדון ניסתה לעשות הכל כדי להבטיח זאת. עד היום בסגל של בטיס היו שני שוערים, פראן וויטס ורוי סילבה, אך כעת הם מצאו את השוער השלישי. אחרי עזיבתו של קלאודיו בראבו וקידומו של פראן וייטס לקבוצה הראשונה, בבטיס חיפשו את השוער שיסגור את המכסה לקראת העונה הבאה.

אדריאן, שגדל כאמור בבטיס, עזב את המועדון בחודש יולי 2013 לווסטהאם האנגלית. הוא שיחק במועדון עד אוגוסט 2019, אז הוא עזב לליברפול אחרי 125 הופעות. מאז הגיע לליברפול, ערך אדריאן 14 הופעות בלבד, כשהוא משמש בעיקר כשוער מחליף לאליסון בקר.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן