רשמית: אורי דהן חתם בבית”ר ירושלים

הבלם, ששיחק במועדון כמושאל בשנתיים האחרונות, מצטרף באופן רשמי | כל הפרטים

אורי דהן ימשיך בבית”ר ירושלים.

הבלם, שהיה שייך למכבי חיפה, עבר רשמית לצהובים-שחורים. דהן חתם היום (שני) על חוזה ל-3 שנים, והוא צפוי להשלים 5 עונות במועדון.

העסקה יצאה אל הפועל לאחר הסיכום בין המועדונים לפיו בית”ר תוותר על התביעה נגד מכבי חיפה וגדי קינדה, ובתמורה דהן וירין לוי, שכבר חתם במועדון בשבוע שעבר, יעברו לבית”ר. החתימה של דהן התעכבה מעט בשל מחלוקות קטנות בין הצדדים, אך כעת הכל הוסדר והבלם עובר רשמית לבית”ר.

דהן יהיה הבלם הראשון בסגל לקראת העונה הבאה. במועדון מקווים לסגור ביומיים הקרובים גם את החתמתו של גיל כהן, שיצטרף לדהן בחלק האחורי. בבית”ר עדיין מחפשים בלם זר, וינסו לסגור אחד כזה עוד לפני היציאה למחנה האימונים באמצע השבוע הבא.

דהן, בן ה-24, גדל בעירוני קריית שמונה, משם הוא עבר למכבי חיפה ובשנתיים האחרונות שיחק כמושאל בבית”ר. הוא רשם 57 הופעות בצהוב-שחור בכל המסגרות, והיה שותף לזכייה ההיסטורית בגביע המדינה.

הבלם אמר לאחר החתימה: “זה לא סוד שמצאתי פה בית טוב, חם ואיכותי. עברתי עם המועדון הזה רגעים גדולים וגם קשיים, אבל תמיד נשארנו משפחה. יהיה כיף להמשיך ולרוץ לאוהדים הצהובים שחורים ולראות אותם בכל הארץ, ואני מקווה שנחזיר להם בהישגים על המגרש. יש לנו עכשיו תקופה אינטנסיבית של הכנה לקראת העונה החדשה מתוך מטרה להחזיר את בית”ר למעלה, וכמה שיותר מהר. תודה לכולם על האמון”.

המנהל המקצועי של בית”ר, אלמוג כהן, הוסיף: “ראינו והתרשמנו מאורי בעונה הקודמת, וביכולת שלו להפוך את עצמו ואת השחקנים סביבו לטובים יותר. יש לנו סגל שהולך ונבנה מתוך רצון למצוא שחקנים שמתאימים לנו בצורה מושלמת. אורי צריך ויכול להפוך לשחקן טוב יותר ממה שהוא ואנחנו כאן כדי שזה יקרה. אנחנו שמחים מאוד על העסקה שסגר הבעלים, ברק אברמוב, שהביאה לנו אותו ואת ירין לוי, אני מאחל לו בהצלחה ועכשיו חובת ההוכחה עליו”.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן