רשמית: גיל כהן חתם בבית”ר ירושלים

הבלם הצעיר של מ.ס. אשדוד עובר לקבוצה מהבירה | כל הפרטים

גיל כהן מצטרף לבית”ר ירושלים.

הקבוצה מהבירה הודיעה היום (שני) כי הבלם הצעיר נרכש רשמית ממ.ס. אשדוד. הבלם הצעיר חתם על חוזה ל-3 שנים, עד קיץ 2027, והוא צפוי להרוויח 120 אלף יורו בעונה.

הבלם הצעיר אמר לאחר החתימה: “אני שמח ומאושר להצטרף למועדון מפואר כמו בית”ר ירושלים ולהמשיך את הדרך המקצועית שלי. רוצה להודות לבעלים, ברק אברמוב, ולצוות המקצועי על האמון בי ומחכה להגיע לפגוש את הקבוצה החדשה והאוהדים המופלאים של המועדון. אני גם רוצה להגיד תודה מכל הלב למ.ס אשדוד, שהיה הבית שלי והבמה שלי עד עכשיו, ומאחל להם בהצלחה בהמשך הדרך”.

המנהל המקצועי של בית”ר, אלמוג כהן, אמר: “מדובר ברכש משמעותי מאוד עבורינו, גם בראייה לעתיד. גיל שחקן מוכשר, שצבר ניסיון בעונות האחרונות ונמצא תחת מעקב שלנו תקופה ארוכה. הסגל נבנה בצורה יסודית, מתוך מטרה להגיע לפתיחת העונה מוכנים. אני מאחל לגיל בהצלחה בהמשך”.

כהן, בן ה-23, גדל במלקות הנוער של מ.ס. אשדוד. כבר בשנת 2018, כשהיה בן 17 בלבד, ערך כהן את הופעת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת של המועדון. בסך הכל ערך הבלם 153 הופעות במדי הקבוצה מעיר הנמל. את הפריצה הגדולה עשה כהן בטורניר היורו שהתרחש בקיץ שעבר עם הנבחרת הצעירה. כהן, ששימש כקפטן הנבחרת, היה הבורג המרכזי בחלק האחורי של הנבחרת שהגיעה עד חצי הגמר באליפות אירופה. כהן ייצטרף לאורי דהן, שיחתום בקרוב גם כן על חוזהו. במועדון עדיין מנסים למצוא בלם זר לפני היציאה למחנה האימון, ורוצים לצרף לפחות 3 זרים עד תחילת העונה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן