רשמית: השוער החדש של בית”ר ירושלים

רז כרמי מצטרף לבירה בחוזה לעונה אחת, וישמש כשוער השני של המועדון | כל הפרטים

לביתר ירושלים יש שוער חדש.

המועדון מהבירה הודיע היום (חמישי) על החתמתו של רז כרמי. השוער בן ה-28 מגיע לבירה מהפועל פתח תקווה, בה הוא שיחק בעונה החולפת ורשם 14 הופעות במדים הכחולים בכל המסגרות. הוא מגיע לבית”ר כשחקן חופשי לאחר שסיים את חוזהו ביורדת החדשה.

כרמי, שמתנשא לגובה של 1.88 מטר, חתם במועדון לעונה הקרובה, והוא ישמש כשוער השני של מיגל סילבה. ההחתמה של כרמי מגיעה לאחר השאלתו של רוי ששון לבני יהודה, והרצון במועדון להביא שוער נוסף לסגל. כרמי שיחק בעבר גם בהפועל לוד ובמכבי נתניה, וזו תהיה העונה העשירית שלו בקבוצות בוגרים. כרמי הוא הרכש השלישי של המועדון בקיץ הנוכחי, לאחר החתמותיהם של ירין לוי וסילבה קאני.

הקבוצה מהבירה תחל את אימוניה כבר בשבוע הבא, והיא תצא למחנה אימונים של עשר ימים באמצע החודש הבא. במועדון רוצים מאוד לסגור את הסגל עד היציאה למחנה האימונים, כשהמטרה היא לצרף לפחות עוד בלם זר אחד ושחקן התקפה זר. לאחר עזיבתו של פלמן גלאבוב למכבי פתח תקווה, בביתר ממקדים את מאמצי הרכש במציאת בלם זר איכותי. במועדון רצו גם להביא את נדב נידם, אך לאחר המינוי של המאמן החדש השחקן מעוניין להישאר במכבי ולנסות להרשים. גם שמו של אביב אברהם הוזכר כמועמד, אך דמי ההשבחה שמכבי נתניה דורשת תוקעים את המעבר של השחקן.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן