רשמית: לאונרדו ספינאצולה חתם בנאפולי

המועדון האיטלקי הודיע על החתמתו של המגן ששיחק בשנים האחרונות ברומא | כל הפרטים

לאונרדו ספינאצולה מצטרף לנאפולי.

המועדון האיטלקי הודיע היום (רביעי) על החתמתו של המגן, שמגיע כשחקן חופשי לאחר תום חוזהו ברומא. ספינאצולה חתם על חוזה למשך שנתיים, עד יוני 2026. המגן בן ה-31 צפוי להשתכר בכ-3 מיליון אירו פלוס בונוסים הקשורים לחלק ממטרות הקבוצה, הופעות ודקות. כעת בנאפולי ינסו לצרף גם את רפא מרין מריאל מדריד, בניסיון לבנות חוליית הגנה חדשה לקראת העונה הבאה. נאפולי גם תנסה לצרף לחוליית ההגנה את בלמה של טורינו אלסנדרו בונג’ורנו עוד בקיץ הנוכחי.

ספינאצולה, שהגיע לבירת איטליה בקיץ 2019 מיובנטוס, רשם 151 הופעות במדי רומא בחמש העונות האחרונות, בהן כבש 7 שערים וסיפק עוד 21 בישולים. בעונה שעברה, שחקן הכנף רשם על המגרש 24 הופעות בסרייה א’ (עם שער בודד ו-2 בישולים), 10 הופעות בליגה האירופית (עם בישול בנוסף) ו-2הופעות ב’קופה איטליה’, ובעונת 2021/22 זכה עם הקבוצה תחת ז’וזה מוריניו בקונפרנס ליג.

המאמן קונטה, שרצה את השחקן כבר כשאימן את אינטר, רצה אותו מאוד בנאפולי וההערכה אליו נותרה ללא שינוי. השחקן כבר נתן את מלוא הסכמתו לההעברה כבר בשבוע שעבר לאחר שהוא רמצה מאוד לשחק תחת קונטה המאמן כבר חושב על השילובים השונים שהוא יכול להציע לו, כאשר בדרך כלל לאונרדו משחק בצד שמאל עם רגל הפוכה וניתן להשתמש בו גם בצד ימין, אך יכול להיות גם שקונטה ינסה שילובים אחרים ושונים.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן