רשמית: סרז’יו קונסיסאו עוזב את פורטו

המאמן הפורטוגלי יעזוב את המועדון אחרי 7 שנים מלאות הצלחות, מארסיי עוקבת מקרוב | כל הפרטים

סרז’יו קונסייסאו, יעזוב את פורטו לאחר שבע שנים.

מאמנה של הקבוצה הפורטוגלית יעזוב את המועדון בקיץ הקרוב. קונסייסאו, ששיחק באקדמיה של פורטו ולבש את מדי הקבוצה בשתי קדנציות שונות, עוזב אחרי 7 עונות שבמהלכן זכה ב-11 תארים.

במהלך טקס הצגת הגביע, ה-20 במספר של המועדון, נפרד נשיא המועדון החדש אנדרה ווילאס-בואש מקונסיסאו: “מילה אחרונה לסרג’יו קונסיאו לשבע שנים נפלאות של תהילה ותארים. תודה רבה לך, בשם FC פורטו, על כל מה שעשית עבור המועדון”.

על פי מספר דיווחים, עזיבתו של המאמן כרוכה בשחיקה שנוצרה לאחר שבע שנים על הקווים, יחד עם מינויו של אנדרה ווילאש-בואש לנשיא המועדון.

קונסייסאו הגיע לפורטו ב-2017, וכבר בעונתו הראשונה במועדון הוא הצעיד את הכחולים-לבנים לאליפות אחרי 4 אליפויות רצופות של בנפיקה, במה שהיה לתואר ראשון של המועדון מאז עונת 2012/13. בסך הכל ב-7 עונות זכה קונסייסאו 3 פעמים באליפות, 4 פעמים בגביע הפורטוגלי, 3 פעמים בסופר קאפ הפורטוגלי ופעם אחת בגביע הליגה הפורטוגלי.

מארסיי הצרפתית מעוניינת בפורטוגלי כמאמן החדש שלה, והיא צפויה לפנות אליו בקרוב. בעונה האחרונה לא פחות ארבעה מאמנים שונים החזיקו בתפקיד בקבוצה הצרפתית.

שמו של קונסייסאו עלה בשבועות האחרונים בהקשר של ברצלונה, לאחר שהמנהל המקצועי דקו רצה למנות אותו למאמן במקומו של צ’אבי. דקו וקונסייסאו נחשבים לחברים טובים, ועל פי דיווחים השניים גם נפגשו מספר פעמים. אך לבסוף ברצלונה החליטה ללכת על הנסי פליק, וקונסייסאו ינסה לחפש תחנה חדשה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן