רשמית: פיוטר ז’ילינסקי חתם באינטר

הקשר עוזב את נאפולי אחרי 8 שנים ועובר לאלופת איטליה | כל הפרטים

פיוטר ז’ילינסקי חתם באינטר.

אלופת איטליה הודיעה בתחילת השבוע על החתמתו של הקשר הפולני בן ה-29. ז’ילינסקי סיכם את תנאיו באינטר כבר בחודש פברואר, לפני כ-5 חודשים, אך החתימה הרשמית התבצעה רק השבוע. הקשר חתם על חוזה ל-4 שנים, עד קיץ 2028, והוא ירוויח כ-4.5 מיליון יורו לעונה.

ז’ילינסקי עוזב את נאפולי אחרי 8 שנים, בהן הוא היה אחד העוגנים החשובים ביותר בקישור של הקבוצה. במשך 8 עונות הפולני שיחק כ-350 משחקים, בהם כבש 50 שערים. השחקן היה חלק משמעותי לפני כשנתיים עבור המועדון שהצליח להחזיר לעצמו את האליפות לאחר שלושים ושלוש שנים בלי התואר.

אומנם היה ניסיון מצד נאפולי להאריך את חוזהו של ז’ילינסקי, אך השחקן והמועדון לא הגיעו להסכמה והשיחות בין הצדדים נגמרו. ה’נראזורי’ המתינו עד שהבינו שהשיחות בין הצדדים הופסקו ועשו את הצעד בכדי לסכם עם הקשר. נאפולי הוציאה את השחקן מהסגל שלה לליגת האלופות בעקבות השיחות המתקדמות בינו לבין אינטר, והוא לא היה חלק מהסגל של נאפולי מול ברצלונה בחודש פברואר האחרון.על אף שההצעה של אינטר הייתה נמוכה משל נאפולי השחקן בחר לסכם ב’נראזורי’, ועם סיום חוזהו בנאפולי הוא מצטרף רשמית לאינטר.

ז’ילניסקי ממשיך את הקו של אינטר בצירוף שחקנים בחלוני ההעברות בשנים האחרונות. כחלק משיטתו של המנהל בפה מארוטה, המועדון האיטלקי מתמקד בעיקר בצירוף שחקנים חופשיים, על מנת לשמור על התקציב מאוזן.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן