רשמית: קפראן תוראם מצטרף ליובנטוס

הקשר הצעיר נרכש מניס, ויצטרף למועדון בו כיכב אביו | כל הפרטים

קפראן תוראם מצטרף ליובנטוס.

אמנם חלון ההעברות באיטליה התחיל באופן רשמי רק בשבוע שעבר, אבל יובנטוס כבר הספיקה לרכוש 3 שחקנים. אחרי הרכישות של די גרגוריו ודוגלאס לואיז הגברת הזקנה השלימה את רכישתו של קפראן תוראם, בנו של אגדת יובה ונבחרת צרפת לשעבר, ליליאן תוראם.

אחרי שבשבוע שעבר ניס ויובנטוס הגיעו להסכם על העברתו של תוראם לשורות הביאנקונרי, היום העסקה הושלמה רשמית והשחקן הצעיר חתם רשמית במועדון האיטלקי. ניס תקבל 20 מיליון אירו על הקשר בן ה-23, סכום שיובנטוס תשלם בתשלומים על פני 6 שנים. מדובר בירידה משמעותית במחירו של תוראם אחרי שבשנה שעברה ניס דרשה עליו בין 40 ל-60 מיליון יורו.

הצרפתי, שחוזהו בניס ייגמר ב-2025, חתם על חוזה ארוך טווח עד שנת 2029, עם שכר של 2.5 מיליון אירו לעונה. תוראם יקבל את המספר 19, והוא יקבל גם בונוס חתימה מכובד בגובה של 600 אלף יורו.

תוראם, בן ה-23, גדל במחלקות הנוער של מונאקו. בשנת 2018, כשהיה בן 17 בלבד, ערך תוראם את הופעת הבכורה שלו בקבוצת הבוגרים במסגרת שלב הבתים של ליגת האלופות. ביוני 2019 הוא עבר לניס, אצלה הוא שיחק עד הקיץ הנוכחי. בעונה החולפת הוא שיחק ב-29 משחקים בכל המסגרות, כשכבש שער אחד והוסיף בישול אחד. כעת הוא יגיע ליובנטוס, שמבחינתה רושמת כבר 3 רכשים הקיץ פלוס מאמן חדש – והיא בהחלט לא מתכוונת לעצור כאן.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן