רשמי: אנטוניו קונטה חתם בנאפולי

אחרי שנה מחוץ למגרשים, אנטוניו קונטה חוזר לליגה האיטלקית | כל הפרטים

אנטוניו קונטה יהיה המאמן הראשי של נאפולי.

המאמן האיטלקי, בן ה-54, חתם רשמית בקבוצה האיטלקית, והוא ינסה להחזיר אותה בחזרה לצמרת הליגה האיטלקית.

קונטה חתם בנאפולי עד 2027, עם שכר של 6.5 מיליון אירו לשנה + 2 מיליון כבונוסים אם נאפולי תעפיל אל ליגת האלופות בעונה הבאה.

נשיא נאפולי, אורליו דה לורנטיס, אמר לאחר חתימתו של קונטה: “אני מאוד גאה שהמאמן החדש של נאפולי הוא אנטוניו קונטה. אנטוניו הוא מאמן צמרת, מנהיג, ואני בטוח שאיתו יהיה אפשר להתחיל את החידוש הנדרש לאחר השנה שעברה. אחרי עונות רבות בצמרת הכדורגל האיטלקי היום נפתח פרק חדש וחשוב בהיסטוריה של נאפולי “.

המאמן עצמו אמר לאחר החתימה הרשמית כי: “נאפולי היא מקום בעל חשיבות עולמית. אני שמח ונרגש מהרעיון לשבת על הספסל הכחול. אני בהחלט יכול להבטיח דבר אחד: אעשה את המקסימום למען הצמיחה של הקבוצה והמועדון. המחויבות שלי, יחד עם הצוות שלי, היא להצלחת נאפולי”.

קונטה כבר החל לבנות את צוות האימון שלו, והוא מוכן לחזור לספסל עם מוטיבציה רבה.

אנטוניו קונטה הוא השם שבחר הנשיא דה לורנטיס, שרוצה לאותת לאוהדים שבעונה הבאה נאפולי תכוון גבוה, כשדה לורנטינס רוצה להתחיל מחדש אחרי השנה הנוראית שהסתיימה. מאז ומתמיד היו מגעים בין השניים והמאמן נתן את זמינותו לנשיא במשך זמן מה, אבל היו כמה נושאים שדרשו התייחסות וכיוונון, לפני שניתן היה לסגור את ההחתמה.

המאמן האיטלקי עבד לאחרונה בטוטנהאם ממנה פוטר במרץ 2023, ומאז הוא מחוסר עבודה.
קונטה נחשב לאחד המאמנים הקשוחים ביותר בכדורגל האירופי, וזה יהיה מעניין לראות איך הפילוסופיה העקשנית והלוחמנית משהו שלו תשתלב בנאפולי של השנים האחרונות שדגלה בכדורגל יצירתי, בעיקר תחת לוצ’יאנו ספאלטי.

לאורך קריירת האימון שלו, קונטה דגל בשיטה של קו הגנה עם שלושה בלמים, לעיתים במערך של 352 או 343, וכעת הוא מגיע אל קבוצה ששיחקה לאורך השנים במערך המסורתי של 433.

נאפולי משנה צורה וקונטה לוקח על עצמו את משרת האימון באחת מערי הכדורגל התוססות ביותר באירופה.

1 תגובה
  1. פאבל נדבד 🐐 כותב

    הוא יאבד את אוסימן ואולי קווארה ואת מי יקבל בתמורה? זה מאמן כביכול שאפתן שרוצה להתחרות על תארים ובשנים הקרובות יש קבוצות ומאמנים מופלאים באיטליה זה לא נשמע לי שידוך מתאים.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן