רשמי: מיגל סילבה האריך את חוזהו בבית”ר ירושלים

השוער הפורטוגלי ימשיך לשנתיים נוספות בבירה | כל הפרטים

זה היה באוויר כבר תקופה, ועכשיו זה רשמי. שוערה של בית”ר ירושלים, מיגל סילבה האריך את חוזהו במועדון, ויישאר בקבוצה עד סוף עונת 2025/26.

השוער הפורטוגלי הגיע לבירה בחלון ההעברות של ינואר לפני כשנה וחצי. הוא התחבר במהרה לקהל הבית”רי, והיה לאחד השחקנים המשמעותיים בשיפור שעברה הקבוצה בחצי העונה שעברה. סילבה אף היה גורם משמעותי בזכייה ההיסטורית בשנה שעברה בגביע המדינה.

היום (ראשון) הודיעה הקבוצה רשמית על הארכת חוזהו של השוער בשנתיים נוספות, והוא צפוי להשלים לפחות 3 וחצי שנים בבירה. מאמן הקבוצה ברק יצחקי והמנהל המקצועי אלמוג כהן התבטאו לא פעם בשבועות האחרונים בהקשר של סילבה, והביעו את רצונם לראות אותו ממשיך בקבוצה גם בעונה הבאה.

מיגל סילבה עצמו אמר לאחר החתימה: “הגעתי לפה לפני שנה וחצי בלי לדעת מה מצפה לי פה ולשמחתי מצאתי פה בית. מצאתי פה מועדון שנכנס לי ללב. אני מאושר פה, המשפחה שלי שמחה כאן, והמטרה היא להחזיר את בית”ר למקום שהיא ראויה לה, בצמרת הליגה. אנחנו כאן להמשיך הלאה”.
המנהל המקצועי אלמוג כהן אמר לאחר ההודעה כי: “אנחנו בונים את העונה הבאה כבר מספר שבועות ואחד הדברים שהיה חשוב לנו הוא להשאיר את מיגל כאן. אנחנו שמחים מאוד שהצלחנו להגיע לסיכום עם אחד השחקנים המקצועניים והאיכותיים שיש לנו כאן ומאחל לו ולנו בהצלחה”.

זר נוסף שצפוי להישאר בבית”ר לעונה הבאה הוא החלוץ מיירון ג’ורג’. לבית”ר יש אופציה על ג’ורג’, והיא צפויה להיות ממומשת כבר בימים הקרובים. סילבה וג’ורג’ יצטרפו לאיסמעילה סורו, שימשיך להנהיג את הקישור של בית”ר גם בעונה הבאה. מנגד, ניקה חורחלי ופרד פריידי צפויים לעזוב את הקבוצה בקיץ הקרוב ולא להמשיך לעונה הבאה. מעמדו של פלמאן גלאבוב עדיין נמצא בסימן שאלה, כאשר במועדון מתלבטים האם להאריך את חוזהו של הבלם, או להיפרד ממנו לאחר חצי עונה בלבד.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן