רשמית: עדן קארצב עובר לסין

היעד החדש של עדן קארצב יהיה בקבוצה שמדורגת 11 בליגה הסינית | כל הפרטים

הקשר האחורי חתם אצל שאנזן פאנג סיטי, קבוצה שנמצאת במרכז הטבלה בליגת העל הסינית שבימים אלה עדיין משוחקת ונמצאת בשיאה. המועדון שייך ל’סיטי גרופ’, כלומר הוא בין מקבץ המועדונים ששייכים לאותה קבוצה יחד עם מנצ’סטר סיטי, ג׳ירונה ועוד.

בעונה האחרונה עדן קארצב הושאל למכבי תל אביב בחלון ההעברות של ינואר וזכה עמה באליפות המדינה, אך לרוב עלה כשחקן ספסל ורק בשלבים המאוחרים של העונה החל לקבל הזדמנויות מרובי קין. סך הכל בשורות הצהובים רשם 20 הופעות ללא שערים ובישולים.

כזכור, קארצב שיחק בתחילת העונה בבשאקשהיר הטורקית אך בעקבות המצב הביטחוני וגל השנאה העולה בטורקיה כלפי ישראל שהחריף עם פרשת שגיב יחזקאל, הוחלט לשחרר את הקשר מהמועדון.
בכל הנוגע לאתגר החדש של קארצב, הליגה הסינית נמצאת בעיצומה בימים אלה, כשאחרי 17 מחזורים שאנזן פאנג סיטי מדורגת במקום ה-12 עם 17 נקודות – מרחק 31 נקודות משנגחאי פורט הראשונה ו-4 נקודות בלבד מעל הקו האדום.

אצטדיונה הביתי של הקבוצה הוא אצטדיון ‘בואן’ והוא מכיל קצת יותר מ-44,000 מקומות. מבחינת זרים, עדן קארצב הוא הזר ה-6 שמצטרף לסגל הקבוצה והישראלי הראשון כמובן.

המועדון נוסד רק לפני שבע שנים, ב-2017, מאז הצליחו לטפס עד לליגה הבכירה בסין. בעונה הנוכחית הם נמצאים במקום ה-11 בטבלה לאחר 18 מחזורים כשלזכותם 17 נקודות, רק ארבע נקודות מעל המקום שמוביל לירידת ליגה.

 

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן