רשמי | צ’אבי פוטר מברצלונה

לאחר שהכריז על התפטרות ושב לאימון הקבוצה, ברצלונה מפטרת סופית את צ'אבי כשהאנסי פליק עתיד להחליפו

המאמן הספרדי צ’אבי, שהגיע לבלאוגרנה בנובמבר 2021 מפוטר סופית ולא ימשיך לעונה הבאה, הוא עתיד להיות מוחלף על ידי האנסי פליק הגרמני.

הסאגה שנמשכה עוד מאמצע העונה, בה מעמדו של צ’אבי התערער פעם אחר פעם, החלה בהכרזתו של צ’אבי כי יעזוב את בארסה בסוף העונה וכי שום דבר לא ישנה את דעתו. אמנם ברצלונה שינתה את דעתו וכבר הודיעה כאמור שישאר בסוף העונה למרות שאמר כי יעזוב, הפעם הוחלט סופית כי לאחר שלוש עונות במועדון הקטאלוני צ’אבי יפוטר מתפקידו.

צ’אבי שזכה תחת ברצלונה באליפות הליגה הספרדית ובסופר קאפ עתיד להיות מוחלף על ידי האנסי פליק מאמן נבחרת גרמניה ובאיירן מינכן לשעבר. המאמן הגרמני הראה נכונות לאמן את בארסה בעונה הבאה, ודווח כי כל התנאים הכספיים והמקצועיים בין הצדדים סוכמו. לאחרונה דווח כי בשבוע שעבר נסעו המנהל המקצועי דקו ובויאן קרקיץ’ ללונדון, שם הם נפגשו עם הנסי פליק. על פי הדיווח גם סוכן העל פיני זהבי היה נוכח בפגישה שם סוכמו התנאים הסופיים בעסקה.

פליק שזכה בטרבל היסטורי כמאמן באיירן מינכן בשנת 2020, היה עוזרו של יואכים לב בנבחרת גרמניה והיה שותף לזכיית הנבחרת במונדיאל 2014. מלבד באיירן, אימן פליק בהופנהיים, ובנבחרת גרמניה איתה כשל להגיע להישגים כמאמן ראשי, והוא למאמן הראשון בתולדות נבחרת המאנשפט שפוטר מתפקידו.

5 תגובות
 1. טיטי הנרי כותב

  בושה בושה בושה

 2. ויסקה בארסה כותב

  לא ההחלטה, אם כי הדרך תהיה אות קלון במשך שנים למועדון שרשמית איבד את הסיסמא יותר ממועדון, זה כבר שנים לא בתוקף.

  סליחה צ׳אבי, אנחנו לא ראויים לך.

 3. הכפתור של לאפורטה כותב

  מחדל אדיר, פליק לא אשם תמיד תזכרו.
  רק לאפורטה….פליק האדיר עוד מסוגל להצליח אבל ההנהלה חייבת להתפטר.

 4. אביב גוטינר כותב

  לקפל את הבאסטה!!! זה מה שאנחנו שווים! באסטה בשוק.

 5. ויסקה בארסה ויסקה קטלוניה כותב

  נפלה עטרת ראשנו

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן