שחקני פנרבחצ’ה ירדו מהמגרש בסופרקאפ הטורקי

הבלאגן בטורקיה ממשיך, שחקני פנר ירדו מהמגרש בתחילת המשחק לאחר ספיגת השער

הבלאגן בכדורגל הטורקי ממשיך. הסופרקאפ הטורקי שוחק אמש לאחר שהיה אמור להתרחש בחודש דצמבר בערב הסעודית ובוטל עקב כך ששחקני הקבוצות לא הורשו לעלות בחימום עם חולצה של מייסד טורקיה ונשיאה הראשון אטאטורק.

אירוע הסופרקאפ בדצמבר לא היה האירוע החריג הראשון בכדורגל הטורקי השנה. לפני מעט יותר משבועיים שחקני פנרבחצ’ה הותקפו על ידי אוהדי טרבזונספור בסוף המשחק. הנהלת פנר שקלה לעבור לליגה אחרת באירופה אך בסוף החליטה להישאר בליגה הטורקית. היום אירוע חריג נוסף בטורקיה כאשר שחקני פנרבחצ’ה עלו למשחק הסופרקאפ הטורקי נגד גלאטסראיי עם שחקני נוער ולא עם ההרכב הראשון. לאחר שער מהיר של מאורו איקרדי שהעלה את גלא ליתרון 1-0, שחקני פנר ירדו מהמגרש ופוצצו את המשחק כחלק מהמשך המחאה כנגד ההתאחדות הטורקית. בעקבות זאת, גלאטסראיי זכתה אוטומטית בסופרקאפ.

תגובת ההתאחדות הטורקית עוד לא הגיעה אך פנרבחצ’ה פירסמו הודעה ברשתות החברתיות על האירוע. “לשרת את הספורט הטורקי במשך 117 שנות קיומנו, לא רק בכדורגל אלא בכל ענף בו המועדון שלנו משתתף. יש אלפי גביעים במוזיאון שלנו בזכות המאמץ והזיעה והמועדון מדגיש את הערכים הלאומיים הטורקיים שלו עם תמיכה של 30 מיליון אוהדים. מועדון הספורט הגדול בעולם. נמשיך לעמוד גאים היום ומחר, כפי שעשינו אתמול”.

מועדון הפאר הטורקי שחווה עונה מצוינת עם העפלה לרבע גמר אירופי נגד אולימפיאקוס בקונפרנס ליג ומאבק צמוד ועיקש עם גלאטסראיי בליגה.

מה העונש שיוטל על פנרבחצ’ה בעקבות האירוע?

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן