שחר ליום חדש: עידו שחר האריך את חוזהו במכבי תל אביב

עידו שחר האריך את חוזהו בצהובים-כחולים ל3 שנים עם אופציה לעונה. כל הפרטים.

אחרי שהיה בדרך החוצה – עידו שחר האריך היום את חוזהו במכבי תל אביב ל3 שנים. הקשר הצעיר, שלא היה בתוכניות הקבוצה ואף היה מבוקש במספר קבוצות, נכנס לעניינים בשבועות האחרונים – ומקבל גב רחב מרובי קין.
החוזה החדש הוא חוזה לשתי עונות וחצי, עד לסוף עונת 25/26, עם אופציה לעונה נוספת. שחר ישתכר ב200 אלף דולר לעונה, ולא יהיה לו סעיף יציאה. בנוסף, שחר יקבל מענק חתימה גדול.
“אני מאושר לעשות את כל הדרך הזאת מהילדים ועד לקבוצה הבוגרת” אמר שחר לאחר החתימה. “החלום שלי היה לשחק בבוגרים של מכבי ועכשיו עם החתימה על החוזה החדש אני בדרך להגשים חלומות גדולים עוד יותר. התמדה ועבודה קשה תמיד הובילו אותי לאורך כל הדרך וימשיכו לאפיין את המשחק שלי גם בעתיד. אני אעשה הכל למען הקבוצה והמועדון על מנת שנמשיך לרוץ קדימה, לזכות בתארים ולשמח את האוהדים”.
מנכ”ל הקבוצה בן מנספורד מסר כי: “כולנו מאושרים שעידו נשאר במכבי לטווח ארוך. זו החתמה חשובה. עידו מייצג את כל מה שמכבי. שחקן מאוד מוכשר הניחן בשילוב של מוסר עבודה גבוה בשילוב של רצון עז להפוך להכי טוב שהוא יכול ולנצח כחלק מהקבוצה. אנו מתרגשים לראות את עידו ממשיך במסע שלו במדי מכבי. #100%מכבי”.
עידו שחר גדל במחלקות הנוער של מכבי תל אביב כבר בגיל 11. את הופעת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת ערך שחר בגיל 19, במסגרת גמר גביע הטוטו בעונת 20/21. בסה”כ, ערך שחר 22 הופעות בכל המסגרות במדי מכבי תל אביב – 8 מהם בעונה הנוכחית. בשנים האחרונות שיחק שחר כמושאל בבית”ר תל אביב בת-ים, הפועל חיפה, מכבי פתח תקווה, ואפולון לימסול.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן