שרידי גופת אדם נמצאו בניילון ליד מתחם האקדמיה של מנצ’סטר יונייטד

מתחם האימונים של האקדמיה נסגר עקב שרידי גופת אדם מטרים ספורים מהמקום.

לפי דיווח בטלגרף הבריטי, פתולוג אישר ששרידי גופה נמצאו צמוד למתחם האימונים של האקדמיה של מנצ’סטר יונייטד ועקב כך נפתחה חקירת רצח.

ביום חמישי אחר הצהריים התקבל דיווח על ידי אחד התושבים כי יש גופת אדם עטופה בניילון ביער בקרסל דייל בסלפורד הצמוד למתחם האקדמיה של מנצ’סטר יונייטד. האזור שקרוב ל”קליף”, בו  מנצ’סטר יונייטד התאמנה עד שנת 2000 אז סר אלכס פרגוסון רצה להעביר למתחם האימונים קרינגטון ומ2002 עד היום אקדמיית המועדון פועלת שם.

בנוסף, גם נבחרת אנגליה מתאמנת ב”קליף” כאשר היא משחקת באולד טראפורד. בתחילת האירוע לא ידעו האם אלו שרידי גופה של בן אדם אך לאחר שפתולוג הגיע לבדוק את המצב הוא אישר שאלו שרידי אדם וכוחות הוזעקו. בעקבות זאת, נפתחה חקירת רצח אך עדיין לא בוצעו מעצרים. לואיס יוז, מפקד ממשטרת האזור ממחלקת הפשע הגיע לאירוע ושפך מעט אור על המצב. “אני רוצה להבטיח לקהילה המקומית שלמרות שזהו ממצא מאוד מטריד, אנחנו נוכחים באזור כדי לברר על כל האירוע ואנחנו כאן על מנת לספק ביטחון ולהקשיב לדאגות. כל מי שיש לו מידע רלוונטי אני ממליץ לו לבוא לדבר עם השוטרים. אנחנו עובדים כדי לפענח מה קרה כאן והאזור סגור כרגע לציבור”. בנוסף אליו, הניצב הראשי של האזור טוני קרילי חשף כי הקורבן עדיין לא זוהה וביקש את עזרת הציבור.

לפי הדיווח של מירור הבריטי, נעשתה פנייה לקבלת הודעה ממנצ’סטר יונייטד לגבי הנושא אך עדיין לא התקבלה תשובה.

 

2 תגובות
  1. בלוז כנעני כותב

    מה קורה לעזאזל עם המועדון המטורלל הזה ואיפה מלסיה????

  2. כפיר וילנסקי כותב

    יש מצב שמצאו את מאלסיה ?

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן