סופית: לאונרדו בונוצ’י הודיע על פרישה

הבלם האגדי הודיע רשמית על פרישה ממשחק פעיל | כל הפרטים

סופה של אגדה: לאונרדו בונוצ’י פורש.

בונוצ’י, בן ה-37, החליט לפרוש ממשחק פעיל לאחר סיום העונה הנוכחית. הבלם האיטלקי שיחק בחצי השנה האחרונה בפנרבחצ’ה, והחליט כי המועדון הטורקי יהיה התחנה האחרונה בקריירה שלו.

הודעת הפרישה הרשמית בה הודיע בונוצ’י על פרישתו:

 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Leonardo Bonucci‎‏ (@‏‎bonuccileo19‎‏)‎‏

על פי דיווח של העיתונאי ניקולו סקירה, בונוצ’י מעוניין לאחר הפרישה לעבור לאמן, והוא רוצה לעשות זאת בטווח המיידי.

בונוצ’י מסיים קריירה עשירה, בה הוא שיחק בקבוצות הגדולות באיטליה. הבלם האיטלקי החל את קריירת הבוגרים שלו באינטר, במדיה הוא מיעט לשחק. לאחר מכן, בינואר 2007, עבר בונוצ’י לטרוויזיו, אצלה הוא שיחק במשך שנתיים. ביולי 2009 עבר בונוצ’י לבארי מהסרייה ב’, ולאחר עונה אחת הוא עבר לקבוצה איתה הוא היה מזוהה יותר מכולן – יובנטוס. הבלם האיטלקי שיחק במדי הגברת הזקנה במשך שבע עונות, בהן הוא זכה ב-6 אליפויות, 3 גביעים ו-3 גביעי סופר קאפ. ביולי 2017 הוא עבר לעונה אחת למילאן, בסיומה הוא חזר הביתה ליובנטוס.

בקדנצייה השנייה שלו ביובה זכה בונוצ’י בעוד 3 אליפויות, גביע אחד ופעמיים בסופר קאפ האיטלקי. בסך הכל ערך בונוצ’י למעלה מ-350 הופעות במדי יובה בכל המסגרות. בתחילת העונה עזב הבלם האילקי את יובה ועבר לאוניון ברלין הגרמנית, ממנה הוא הגיע בינואר האחרון לפנרבחצ’ה הטורקית – שהייתה לתחנתו האחרונה בקריירה.  בונוצ’י גם עשה קריירה אדירה בנבחרת איטליה, במדיה הוא רשם למעלה מ-120 הופעות. הוא היה חלק מהסגל למונדיאל 2014, יורו 2016 וליורו 2020 – בו הוא זכה עם הנבחרת בתואר אליפות אירופה. בונוצ’י כבש את השער עבור נבחרתו בגמר היורו, שנגמר ב 1-1 והוכרע בבעיטות עונשין. כעת בונוצ’י מסיים את תפקידו על המגרש, וכאמור הוא צפוי לעבור אל הקווים.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן