תומאס טוכל החליט שלא להישאר בבאיירן מינכן

המאמן הגרמני החליט שלא לקבל את הצעת המועדון, ויעזוב בסיום העונה | כל הפרטים

באיירן מינכן נמצאת בבעיה רצינית בכל הקשור לתפקיד המאמן בעונה הבאה.

המועדון הגרמני מנסה כבר תקופה ארוכה למצוא מאמן חדש, אך ללא הצלחה. רק אתמול דווח בכלי תקשורת בגרמניה כי המועדון החליט לחזור בו מהכוונה לפטר את המאמן תומאס טוכל, ולהישאר איתו לעונה נוספת. אלא שכעת מתברר כי טוכל עצמו אינו מעוניין להישאר במועדון הגרמני, וכי הוא עומד על רצונו לסיים את תפקידו כבר בקיץ הקרוב.

במסיבת עיתונאים שערך היום המאמן הוא הודיע כי זו תהיה מסיבת העיתונאים האחרונה שלו במועדון, וכי הוא לא נענה לבקשה של ראשי המועדון להישאר בתפקיד. “זו מסיבת העיתונאים האחרונה שלי כמאמן באיירן”, אמר טוכל. ” היו שיחות האם להישאר ולהמשיך בתפקיד, אבל לא הצלחנו להגיע להסכמה. ההחלטה שלי עומדת בעינה. זה ברור לכולם מאז פברואר שאני עומד לסיים את תפקידי”.

טוכל סיכם את מסיבת העיתונאים ואמר: “אני קצת עצוב כי אני לא אוהב לעזוב קבוצות וסגל. יש פה 60, 70 אנשים שרואים כל יום. אפילו עם הדיילים בחניון התת קרקעי, יש קשר שמתפתח עם הזמן. אתם עובדים צמוד במשך כל שעות היו”.

על פי מספר דיווחים, סוכניו של טוכל כבר יצרו קשר עם מנצ’סטר יונייטד, במטרה לקבל את משרת האימון אם במועדון האנגלי יחליטו לפטר את אריק טו האח.

כזכור, רק אתמול פורסם שבבאיירן מתכננים להשאיר את טוכל גם בעונה הבאה. במועדון דיברו כבר עם לפחות 4 מאמנים שסירבו להגיע ולאמן את הקבוצה בעונה הבאה. זה החל עם החלטתו של צ’אבי אלונסו להישאר בלברקוזן, המשיך עם סירובו של מאמן נבחרת גרמניה, יוליאן נגלסמן וראלף רנגניק שבחר להישאר בנבחרת אוסטריה. לבסוף הגיע שיא השפל, כשמאמן קריסטל פאלאס, אוליבר גלנסר, העדיף להישאר באנגליה ולא להגיע לבוואריה. על רקע הסירוב של המאמנים, החליטו במועדון הגרמני להישאר עם הקיים ולנסות להשאיר את טוכל במועדון. אלא שכעת, כאמור, המאמן הוותיק החליט שלא להישאר, ולעזוב את המועדון בתום העונה הנוכחית. אחרי החלטתו של טוכל נראה כי בבאיירן כבר אובדי עצות בכל הקשור למציאת מאמן לעונה הבאה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן