התחזה לאחיו כדי לקבל חוזה? הסיפור שמסעיר את רומניה

אקס ברצלונה חשוד בהתחזות לאחר שהעלו חשדות כי אחיו התאום שיחק במקומו | כל הפרטים

מפעם לפעם, עולם הכדורגל רגיל לשמוע סיפורים מוזרים והזויים, אבל הסיפור שקרה לדינמו בוקרשט הרומנית לחלוטין שובר כל שיא אפשרי.

לפי דיווח שהתפרסם ברומניה, שחקן עבר של ברצלונה, המגן אדגר יה, שבילה שלוש עונות בקבוצת המילואים של בארסה וערך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה הראשונה בהדרכת לואיס אנריקה, נחקר לאחר שעלו אינדיקציות לכך שאחיו התאום אדלינו שיחק חמישה משחקים במקומו עם דינמו בוקרשט.

אדגר אי חתם בדינמו בוקרשט בפברואר האחרון כשחקן חופשי, וכעת עולה החשד כי מי שחתם בפועל בקבוצה היה אחיו התאום. החשדות להתחזות התעוררו לאחר שהתגלה כי השחקן שחתם בקבוצה הרומנית מדבר רק פורטוגזית, בעוד אדגר דובר שפות אחרות לאחר שעשה את הקריירה שלו בספרד, צרפת, הולנד וטורקיה.

אחרי החשד שהתעורר, בדינמו בוקרשט ביקשו מהשחקן את רישיון הנהיגה שלו כדי לתת לו מכונית אך השחקן סירב, מה שהגביר את החשד כי הוא איננו אדגר יה. יתר על כן, לשחקן שמשחק ברומניה אין צלקת כלשהי בברך ימין, למרות העובדה שאדגר עבר ניתוח לתיקון קרע ברצועה צולבת בשנת 2022.

כל הסיפורים והחשדות גרמו לקבוצה הרומנית להבין שמי שמשחק אצלם איננו אדגר, אלא אחיו התאום אדלינו. אדלינו, שבעיקרון מוגדר כשחקן כנף, התאמן בשורות הנוער של ספורטינג סי.פי והיתה לו קריירה די חלשה, עד שסיים את חוזהו במועדון הפולני טלוצ’וביה בינואר. אם ההתחזות תתברר כנכונה, דינמו בוקרשט תסתכן בהפסד טכני של המשחקים בהם שיחק אדלינו במקומו של אדגר, מה שעלול לעלות לה בהפחתת 8 הנקודות שהושגו במשחקים הללו. הקבוצה הרומנית נאבקת על הישארות בליגה הבכירה, ונכון להיום היא במקום ה-14 שמוביל למשחקי פליאוף. במידה ואכן יורדו לה 8 הנקודות – היא תרד למקום שמוביל לירידת ליגה.

עד כה החשדות עדיין לא התאמתו באופן סופי, אך גורמים במועדון אישרו את הסיפור. כעת נותר לראות כיצד תסתיים החקירה.

השאירו תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם, היא חסויה.

דילוג לתוכן